Savaş :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

JrFly

Dük
Ülkeler arası bir savaş olmalı mesela bizim 1.dünya büyüklüğünde 1 vs 1 değil kesinlikle :

BASİT ÖRNEK :

1 Klan kurulacak limit 150 oyuncu
Katılacak kişiler 1 kez klana katılabilecek birdaha çıkış yok.
Klan dışı destek yok
Her ülke ABD , ALMANYA , TÜRKİYE , FRANSA gibi klan isimlerini o bölgenin ( Mr.Strom ) gibi birisi kuracak ve kendi belirlediği oyuncuları klana alıcak.
Oyun hızı standartların üzerinde olmalı :)
Klan için " dil kısıtlaması " olmamalı.

Ülkeler klanları kurup savaşırken premıum gibi şeyler kullanabilir olacağı için bunları siz hangi hesaplardan almaları gerektiğini ayarlarsınız ki sıkıntı yaşamasın hiç kimse.Saat farkı ve diğer konular için ise birşeye dokunulmamalı oyunun asıl zevki orada çıkacaktır :)

Biz 5 defa üst üste kazanırız kesin birdaha böyle bir turnuva yapmazlar :p

DeletedUser49135

Ziyaretçi
valla şu forumda gördüğüm en mantıklı 2. öneri bence kesinlikle yapılmalı, biraz değişiklikle tabi, olm klan dışı destek olmaması çok saçma yemin ediyorum alıcağın köye 4 misin peşine destek takıp köyde elde tutmak varken riske giriyosun boş yani :D alınan köyler hemencecik geri verilir öyle :DD birim hızı 2-5 arası bişey olur olursa, modlarında oralarda savaşmaları güzel olur :DD o 150 kişi oylamalarla belirlenmeli veya yapılıcak 3 speed puanlarına göre, ne bilim anlayın işte :D

JrFly

Dük
spedlere katılmayan fakat uzun vadede baya iyi oynayan birçok oyuncu mevcut o yüzden Strom'un belirlemesi daha uygun kimin ne kadar oyun oynadığı kalitesini tek tıkla görebiliyor :D

klan dışı destek konusunda aslında şöyle bir esnetme yapılabilir " büyük ordu ile saldırı cıkılan köye destek atılabilir. "

DeletedUser49135

Ziyaretçi
sonuçta o speedlere o 150 kişinin arasına girmek isteyen kişiler katılıcak olm herkese haber salar comamız bizde salarız :Dd herkes girer o speedlere, yada oylama yapılır, storm un belirlemesi diğer modlarımıza ayıp olur, modlar belirliyecekse her mod kendi ekibini seçip savaşmaya gitsin bence :D 15 mod var 9 kişi seçseler :Dd

olm olmıcak bişeyin hayalini kurduk tasarladık :DD

JrFly

Dük
COMA'nın üstüne mod oyuncu mu seçicek eski köye yeni adet mi :)

olmucak değil standartların biraz zorlanması gerek yalnızca.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
coma'mızın başında bizim coma'mız gibi biri varsa bu iş olmaz :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ülkeler arası bir savaş olmalı mesela bizim 1.dünya büyüklüğünde 1 vs 1 değil kesinlikle :

BASİT ÖRNEK :

1 Klan kurulacak limit 150 oyuncu
Katılacak kişiler 1 kez klana katılabilecek birdaha çıkış yok.
Klan dışı destek yok
Her ülke ABD , ALMANYA , TÜRKİYE , FRANSA gibi klan isimlerini o bölgenin ( Mr.Strom ) gibi birisi kuracak ve kendi belirlediği oyuncuları klana alıcak.
Oyun hızı standartların üzerinde olmalı :)
Klan için " dil kısıtlaması " olmamalı.

Ülkeler klanları kurup savaşırken premıum gibi şeyler kullanabilir olacağı için bunları siz hangi hesaplardan almaları gerektiğini ayarlarsınız ki sıkıntı yaşamasın hiç kimse.Saat farkı ve diğer konular için ise birşeye dokunulmamalı oyunun asıl zevki orada çıkacaktır :)

Biz 5 defa üst üste kazanırız kesin birdaha böyle bir turnuva yapmazlar :p

Şu anda master üzerinden benzeri bir şey planlıyoruz. Her ülkenin en iyi oyuncuları tek klan altında olacak ve 1 aylık bir dünya üzerinde savaşacaklar. Ancak henüz ayrıntıları belirlenmedi.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Şu anda master üzerinden benzeri bir şey planlıyoruz. Her ülkenin en iyi oyuncuları tek klan altında olacak ve 1 aylık bir dünya üzerinde savaşacaklar. Ancak henüz ayrıntıları belirlenmedi.

samet en iyi oyuncuları deniyo kanka bize ekmek yok burda :D klana renk katıcak 2 elaman açığı varsa geliriz tabi coma'm :D

inacira

Kılıç Ustası
Bakanlıklar falanda olsun :D birde diplomat lazım klanlara ortak bir dünya dili belirlensin bir ülke diğer ülkenin bölgesinden köy almak için vize almak zorunda olsun tt2 :D (Gerçek hayata adapte etmiş olalım oyunu tt2)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
samet kanka biz bunu niye özelden iletmedikki şimdi herkes katılmak isticek :Dd

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Diplomat olurum :) Sanırım twm'de yabancıları en çok tanıyan kişiyimdir 3-4 dünyada oynadım orada. İngilizcem de iyi, almancayla norveçce de anlıyorum ama konuşamıyorum :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
abi senin bi ingilizcen iyi xaereo özgür abi 6 dil biliyo bence sen sus :D

DeletedUser52861

Ziyaretçi
"A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool."

Ben çok dil biliyorum diye bu işi istemedim, dediğin gibi ingilizcem iyi diye, daha da önemlisi twm ortamını ve oynayan oyuncuların yapısını bildiğimden ötürü istedim :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
yav resmi konuşmasana sen :D diplomata gerek mi var olursa mr.storm u diğer ülkelerin comaları sevmiyodur zaten direk savaş açarlar :D zaten speedlerden dolayı kimse bizi sevmiyo :D

DeletedUser52861

Ziyaretçi
"Caesar's spirit, ranging for revenge,
With Ate by his side come hot from hell,
Shall in these confines with a monarch's voice
Cry 'Havoc,' and let slip the dogs of war. "

Biz de savaşırız ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.