SAS vs GENERALS

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Bu kita kim kimle dövüsüyor şimdi kimin eli kimin cebinde tam olarak.55.dünyanın en karışık kıtası 55.kita bütün savaşlardan istatistik paylaşın bence .

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Burasıda muhasır medeniyetler seviyesini aşmış la noluyo forum değişince herkes üslub değiştirmiş :) @Mr.Storm 56 yı bekliyoz adminim

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Mini bir streetballer faziası oldu. Yani stup4'u hatirlatti biraz. Sas forumunda herkes ayyildiz hesap silsin,bizi ugrastirmasinlar artik diyolar.

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Komik bir saldırı oldu 30 kami ancak çiftliğimde 500 yer açtı ben daha büyük bir şey yapabilirler diyordum ama savunma ile saldıracak kadar gözü karartmışlar 30 kami demeyelim 30 çiftlik def perte çıktı herhalde hjakshdakdalksjdalk güzeldi tebrikler şimdi biz vuralım xd iyi oyunlar pre buraya kadar demek ki :D

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Üstat resimde ki yazişmalar anlaşilmiyo. Sas'in siradaki opunu pressman ayarlayacakmiş. Diony sos ve stup3.5 la birlikte. Bilginiz olsun.

hd1903

Çaylak
Komik bir saldırı oldu 30 kami ancak çiftliğimde 500 yer açtı ben daha büyük bir şey yapabilirler diyordum ama savunma ile saldıracak kadar gözü karartmışlar 30 kami demeyelim 30 çiftlik def perte çıktı herhalde hjakshdakdalksjdalk güzeldi tebrikler şimdi biz vuralım xd iyi oyunlar pre buraya kadar demek ki :D
300 kami olmasın o

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
300 kami olmasın o
dediğim gibi kami değil savunmaları fırlatıyorsunuz knk, şöyle özetlemek gerekirse mertte yani vanillada şuan 27-28 mis var sercanda da bi o kadar olur o yüzden şimdi siz hesap sile alın yada premium amblemi var oraya tıkla satın almak yazar ona tıkla en büyükten bi 10-15 tane alın sur basarken güzel süre kısaltır iyi oyunlar ^^

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Şimdi tıpkı bende sizin gibi sinirlenirdim fakat benim şuan yaptığımı daha önce bana yaptılar gördüğünüz üzere hiç alınmıyorum çünkü bu benim için bir oyun ve zevkime bakıyorum car var ötüyorsun vs biraz gereksiz olmuş daha yeni geldim ama merak etmeyin efenim uzun süre burdayım yani bol bol duyarsın görürsün ismimi iyi günler diliyorum tekrar ve bu kadar sinirlenmeyin yoksa valla Allah korusun bir şey olur falan ben kaldıramam, birde hala savunmanız varsa vanilla nın köyüne atarsanız işimizi kolaylaştırır

DiOny SoS

Mızrakçı
2 ordunuz patladı diye kızmayın leyn ordularınız gidince şerefinizi sürmüşsünüz öne onuda alırız ağzınız açık kalır
saçma sapan yorumlar yapıp durmayın bi dahakine 40 kami 2 köye gelmek yerine az kafanızı kullanın güzel bi op yapın

hakaret böyle yapılır canım al ;)

DeletedUser55507

Ziyaretçi
Bak çok pis ağzımi bozarım ama yaşımin vermiş olduğu olgunluk ve salak salak yorumlarınıza cevap vermemek istiyorum ama iyice haddini aşıyorsun.ulan dallama sen kimsin bize senden ne saldırı geldi biz ne sana saldırdık oyunda dahi hiç gormedim duymadım yani fonksiyonu sıfır biri olarak burda ahkam kesiyorsun.biz bu savaşı kaybetsekte serefimizle kaybederiz kazansakta serefimizle kazaniriz salak salak burda çoluk çocukça hareketleri bırakın. Saldirdigimiz adamla dostane konuşuyoruz gayet güzel konuşup anlaşıyoruz hiç alakası olmayan sen adeta erkeğin yalloşu gibi düşmüşün yollara. Gel saldır gücün yetiyorsa al köyü sonra burda konuş.ne boştan yere car car oturuyorsun
Sakin ol canım . Sinir iyi bir şey değil.