SAS-DEJAVU DÜNYA KAPATMA

*Zorba*

Mızrakçı
Öncelikle her iki klanın oyuncularını tebrik ediyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum. Karşımızda ki düşman sayıca bizden 2-3 kat üstün olmasına rağmen hiç bir zaman korkmadan çekinmeden sonuna kadar savaştık. Gerek içimizden yaklaşık 10-15 hesap 1 gecede düşmana geçmesi (tesadüfen yersen) gerekse bizim üniversitesi isminin aynısını kendi üniversite ismi ile değiştirmeleri. Ham atanlar karıştırır diye. Hiç bir sorunda yılmadık aksine hirslandık. Ha bu arada bazıları konuşuyor üniversite olmasa kazanamazdınız diye. Buna 2 cevabım var. 1. Normal savaşta da geride değiliz aksine konumumuz gayet iyi ilerde ne olur ama oynamadan bilemeyiz. 2. Cevap ise Dünya'nın kapanma koşulu dünya açılmadan bile belliydi bu bizim sorunumuz değil gereği neyse yaptık. Lafı fazla uzatmadan sonuça bakalım düşman klan dün son umutlarla ellerinde ne varsa attılar bir umut üniversiteyi yikabiliriz diye. Ama umduklarını yapamadılar. Şimdi size birkaç rapor göstermek istiyorum;

IMG_20200213_100302.jpg

IMG-20200212-WA0067.jpg
IMG-20200212-WA0070.jpg

TEKRARDAN Tüm DEJAVU-SAS OYUNCULARI TEBRİK EDİYORUM.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Kendi ekiplerimizi tebrik ederim.

Onun dışında yek klanında Truva yapmaya çalışmayan, köy isimleriyle kazanç sağlamaya çalışmayan kısacası adam akıllı oyunu oynayan tüm arkadaşlara da tebrikler bu dünya keyifsiz oldu başka dünyalarda yan yana yada yine karşı karşıya görüşmek üzere :)

DeletedUser69676

Ziyaretçi
Öncelikle tüm SAS-DEJAVU oyuncularının eline emeğine sağlık.

Yeni katıldığım SAS ekibinde ilk dünyayı kapattığımızdan dolayı ayrıca mutluyum

YEK tarafında da oyunu hakkıyla oynayanların emeğine sağlık

Deleted User - 5415076

Ziyaretçi
Sas&Tubby-Dejavu Ailesinin temellerinin atılmasında rol üstlenen, bu Klanların birlikteliğine "üstün gayretleri" ile vesile olan, bundan sonraki dünyalarda yine bu bakış açısı ve anlayışıyla devam etmesi dilediğim Yek ekibine tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim.

DeRiXbA

Mızrakçı
Yöneticilerimiz ve oyuncularımızın büyük bir kısmının Samsunlu veya Samsunda yaşamasından dolayı kendimize hedef olarak belirlediğimiz W55'i 5 ay gibi rekor bir sürede kapatarak çok şükür amacımıza ulaşmış bulunmaktayız.Gerek dünya başında bizimle başlayan, gerek sonradan bize katılan arkadaşlarımı emeklerinden dolayı tebrik ederim.

SAS klanı olarak bu zamana kadar temiz bir oyun sergiledik ve bu çizgimizi bozmadan devam edeceğiz.Bize çamur atarak, bizi tahrik ederek bu çizgimizi bozmaya çalışanlara, zafer için her şey mübah diyenlere en güzel cevabımız bu olacaktır.

Dünya başından beri yanımızda dimdik duran ve kendi çıkarlarından önce SAS'ı düşünen başta İlyas Abim(@Panşehir ) olmak üzere tüm Tubby üyelerine teşekkür ederim.Buradan tekrar belirteyim SAS ve Tubby klanlarını bir bilsin herkes.

Tabi ki coğrafya kaderdir deyip kader ortağımız DEJAVU klanlarını da buradan tebrik ediyorum. DEJAVU-SAS kardeşliği bu sw'nin bize kattığı en önemli şey oldu.Bu kardeşlik Allah'ın izni ile hep devam edecektir.

Savaşımız artık bitmiş bulunmaktadır...

Sessiz Olun Senfoniyi Dinleyin...

Savaş Senfonisi-SAS

GriKurt

Milis
Bende kısa bir özet geçmek istiyorum, We Are Sorry ekibi olarak(10 kişi :)) ) w55 e Anibal Barca nın vasıtasıyla SAS ile başladık yeni dostluklar kurduk yeni insanlar tanıdık dünya başında arkadaşlarımdan çok sözlü ithamlara(bu nasıl harita gibi vs vs) maruz kalmış olsam da sonunda ışığa ulaştık DEJAVU dan da güzel dostlar edindik
zaman zaman sıkıntılar yaşadık ettik ama hiç bir zaman vazgeçmedik üzerimize oynanan oyunlarına değerli yöneticilerimiz çok güzel karşıladı ve bu süreçleri güzel yönettiler ayrıca tebrik ediyorum
son olarak sözüm üniyi kurdular yattılar diyen YEK tarafında ki arkadaşlara w başında herkesin kıtası belliydi bizim kıta rengarenkti çaylak kalktıgından beri bu klan savaşıyor zaten ve savaşta da hiçte kötü istatistiklere sahip değillerdi dünyanın kurallarına göre davranıldı ve işte buradayız bizlerde isterdik savaşalım edelim umarım bir daha üni li dünya açılmaz
SAS-DEJAVU klanlarını tebrik ederim
düşman klanlarda bulunan ve mertçe oynayan arkadaşlara da ayrıca emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum
Başka dünyalarda görüşmek üzere :)