SANCAK

Rookie7

Milis
Arkadas biride cıkıp temiz dumensiz demesin tamam belki oyuncu ve karakterli olan bir kac klan yapmıyor. Ama genel ortalama yapıyor.. 50 dunya hatirlatirim. Daha yeni form okudum.

Daha bunun gibi bir cok dünyada herkesin hatası olmustur.. Biri de cikip hatalarımiz var daha dikkatli olacağız demiyor.. Bu bir Oz elestiridir. Sahis yada klan hitap degildir.

zacharion

Mızrakçı
Ne yazalım usta pis ve dümenlimi yazalım. Ne yazmamızı istiyorsan söyle onu yazalım. Çoğu klanın bu yönde beklentisi var. SANCAK konusunda yazman manidar.
Arkadas biride cıkıp temiz dumensiz demesin tamam belki oyuncu ve karakterli olan bir kac klan yapmıyor. Ama genel ortalama yapıyor.. 50 dunya hatirlatirim. Daha yeni form okudum.

Daha bunun gibi bir cok dünyada herkesin hatası olmustur.. Biri de cikip hatalarımiz var daha dikkatli olacağız demiyor.. Bu bir Oz elestiridir. Sahis yada klan hitap degildir.

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Başarılar
Sağlam 2 klan yay atacak vazgeçmezlerse oyunun başı hareket li olacak

GaziOsmanpaşa.

Yasaklı

Polemik yok iyi dilekler var lütfen.

Panşehir

Mızrakçı
Savaş abi varsa darılırım. Adam gece gündüz sancak da sancak deyip duruyor bir türlü tubby yapamadık. Başarılar dream44 ve sancak ekibine.