Sancak klanının silmesinden sonra NW0 klanı sizce ne yapar ?

• Konuyu başlatan DeletedUser68355
  • Başlangıç tarihi

Nwo klanı sizce ne yapar ?

• Akşama hesap siler

Oylar: 8 6,1%
  • Yarın hesap siler

Oylar: 0 0,0%
  • 96 saat sonra hesap siler

Oylar: 7 5,3%
  • Şizofrene ağlamaya başlar ?

Oylar: 39 29,8%
  • Dayıya mesaj atıp nasılsın diye sorar ?

Oylar: 22 16,8%
  • Cedcale mesaj atıp nasılsın kanka der ?

Oylar: 13 9,9%
  • Forumda deve kuşu taklidi yapar ?

Oylar: 5 3,8%
  • Fenersavardan randevu ister ?

Oylar: 10 7,6%
  • Sanjiden diplomasi ister ?

Oylar: 14 10,7%
  • Alarmdan destek ister ?

Oylar: 13 9,9%

• Toplam oy kullanan
    131

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Döne döne beynin bulanmış senin iyice.
Bizimkiler laf arasında 54 demiş hani her 4 dünyada bir 50. Dünya özellikleri gibi dünya geliyor genelde ya o yüzden.
Daha şimdiden asılsız ithamlara başladın yok Emredir Ahmettir. Benim ekip toplama gibi bi çabam yok Serhat. Sana güvenip gelen 10 kişi bulursan öpte başına koy. Daha fazla bıdı bıdı yapmadan oynadığın dünyaya odaklan. Adam olanlarla adam gibi konuşuyorum sadece

Kedilerin ıq seviyesi gerçekten düşükmüş.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Vay arkadaş... Mahalle kadınları gibi ne dedikoducusunuz :D Oyundan biri ile selam, naber muhabbeti yaparım başkası damlar bana niye yazmıyorsun da ona yazıyorsun geyiği yapar. Canını yidiğimi özler ona mesaj atarım.. (Ki asıl amaç bazı ss ler koyacaktım... Bunun için onu kırmamak adına rızasını isteyecektim) vazgeçtim. Akşamına bunun geyiği döner... Arkadaşlar forumdan yıldırarak hesap sildirilmiyor..

Sercan sende sileyim de bir an önce kapışalım diye konuşuyorsun herhalde canını yediğimin kedisi :D
Hiç yakıştıramadım özelimizi buraya döktün :) dalga geçeyim dedim acıtasyon yaptın oldu mu şimdi serhat :)

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Şaka maka bizim klan world başından beri bölünür 3 5 7 10 13 e felan bölündü herhalde Yıkılmadık Ayaktayız kısa süreliğine :D

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Farklı yorumu olanlar başlık altında belirtebilir ?

karamustafapasha yı klana davet ederler şıkkı olsa en çok o oy alırdı çünkü benden başkası kurtaramaz onları, fakat görüyorum ki tricks ve cedcal sona bırakıp tatlı niyetine nwo ya girişcekler :D adamlar resmen w50 nin fatmagülü olacak gibi duruyorlar :D umarım yanılırım şu an ki görünen o inşallah beni şaşırtırlar ki ben sinser ı tutuyom bu forumda bi ben seviyom onu herhalde :D

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Dünya başında venomu satan kaos'un başkalarına dansöz demesi.

Ahahah Venomu satan mi? Gardas Anlayamadigin bir nokta var diplomasi farkli Klandan cikip vurmak Farkli :) He bu tur dansozluk ler icinizde varmis normal geliyor sizede anliyorum ;) Ne kadar normal karsiladiniz :D

JrFly

Dük
Ahahah Venomu satan mi? Gardas Anlayamadigin bir nokta var diplomasi farkli Klandan cikip vurmak Farkli :) He bu tur dansozluk ler icinizde varmis normal geliyor sizede anliyorum ;) Ne kadar normal karsiladiniz :D

Klandan atıp vurmak gibi bir dansözlükte içinizde var galiba hepinize normal geliyor anlıyorum :cool:

DiOny SoS

Hafif Atlı
Döne döne beynin bulanmış senin iyice.
Bizimkiler laf arasında 54 demiş hani her 4 dünyada bir 50. Dünya özellikleri gibi dünya geliyor genelde ya o yüzden.
Daha şimdiden asılsız ithamlara başladın yok Emredir Ahmettir. Benim ekip toplama gibi bi çabam yok Serhat. Sana güvenip gelen 10 kişi bulursan öpte başına koy. Daha fazla bıdı bıdı yapmadan oynadığın dünyaya odaklan. Adam olanlarla adam gibi konuşuyorum sadece

" Yav adam diyorki sizinkiler 54 e başkasına soz vermiş pusula girecek mi 54e " onu yaz sen ondan sonra yok forumda demedin falan diyecek :D