Sab

Desolate boy

Baltacı
Farmville oynamaktan sıkıldınız mı?
Askerleriniz köyde yatmak istemiyor mu?
Forumda sadece 1000 den geriye sayma mı oynuyorsunuz?
Cumartesileri sevgilinizle mi berabersiniz? HEPSİNİN ÇÖZÜMÜ VAR!!

SAB klanına katılın, asker basamayın, basanı öldürün!
Forumda kesim yarışması ile danaya girer gibi rakibe girin!
Cumartesileri 10 sap op yapıp op yerken ara atın!
Üstelik 1 sarhoş, 1 güreşci, 1 otoban faresi ve bendeniz ulu ve kutlu saw50 bonusunu da unutmayın

Başvurularınızı erkek iseniz @Desolate boy , kadın iseniz @saw50 , kafanız karışık ise @Nememurualkolbey? e iletebilirsiniz.
Not: @Nememurualkolbey? avukattır paranızı hazırlayıp başvurun.
Erkek ise neden ben la adımızı mı çıkarıcan, burada ben yokum zaten bensiz idare edeceksiniz :)

X-Rois.

Ağır Atlı
Bütün sırrı bozdun iste :) Serkanı oyuncu sananlar vardı oldu mu şimdi :)
Bir anımız var seko ile 46 dan 2000 bin küsür saldırı geliyor çalışıyorum dedim ki 1-2 saate eve geçeceğim müsait olan biri bakıcı alsın sadece etiket yapsın fake leri ayıklasın Serkan bana at dedi bakıcı attım neyse eve geçtim oyuna girdim baktım etiket falan yok sordum Serkan a hani oglum etiket verdiği cevap ben öylesine bakmaya girdim :D

*BloW

Okçu
Bir anımız var seko ile 46 dan 2000 bin küsür saldırı geliyor çalışıyorum dedim ki 1-2 saate eve geçeceğim müsait olan biri bakıcı alsın sadece etiket yapsın fake leri ayıklasın Serkan bana at dedi bakıcı attım neyse eve geçtim oyuna girdim baktım etiket falan yok sordum Serkan a hani oglum etiket verdiği cevap ben öylesine bakmaya girdim :D
Ahahaha serkan hep öylesine bakar zaten köyleri de hakan abi alıyodu :)

Desolate boy

Baltacı
Sendeki cesarete hayran kaldım Sekoya hesap emanet etmek iyi hareket :)

*BloW

Okçu
Klanlar oynuyoruz ve rakip klanlar var rakiplerimizden de köy almak için en uygun zamanlardan biri de gece saatleri ve malesef saçma bi özellik olarak gece bonusu ekleniyor dünyalara. Ki bunun haricinde fake limiti gibi yine anlamsız bi özellik daha var. Savaş oyunu oynuyoruz ama rakibi yıldırmak için en önemli şeyi yapamıyoruz. Girmeye çok hevesli olduğumuz dünyayı bunun gibi bazı sebeblerden dolayı girmekten vazgeçiyoruz. Burda pre de kasılmaz ama kasabilirsek pre kasmaya girecez. Girecek olan diğer klanlara başarılar dileriz

433.

Acemi
Klanlar oynuyoruz ve rakip klanlar var rakiplerimizden de köy almak için en uygun zamanlardan biri de gece saatleri ve malesef saçma bi özellik olarak gece bonusu ekleniyor dünyalara. Ki bunun haricinde fake limiti gibi yine anlamsız bi özellik daha var. Savaş oyunu oynuyoruz ama rakibi yıldırmak için en önemli şeyi yapamıyoruz. Girmeye çok hevesli olduğumuz dünyayı bunun gibi bazı sebeblerden dolayı girmekten vazgeçiyoruz. Burda pre de kasılmaz ama kasabilirsek pre kasmaya girecez. Girecek olan diğer klanlara başarılar dileriz

Sefa reis sensiz dünya olmaz olsun :rolleyes:

La Calin*

Kılıç Ustası
Tamemen katılıyorum sana. Başarılar