Sıkılmadınız mı?

• Konuyu başlatan DeletedUser67690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67690

Ziyaretçi
Arkadaşlar merak ediyorum, eskimiş klanlardan, kokuşmuş ekiplerden, hep aynı işlerden sıkılmadınız mı?
Yok mu şöyle yürekli bir adam w50 için yeni bir oluşum yapacak, herkese var bizde deyip alayına kırmızı yakacak çatur çutur oyun oynacak :))

Almahara

Baltacı
Arkadaşlar merak ediyorum, eskimiş klanlardan, kokuşmuş ekiplerden, hep aynı işlerden sıkılmadınız mı?
Yok mu şöyle yürekli bir adam w50 için yeni bir oluşum yapacak, herkese var bizde deyip alayına kırmızı yakacak çatur çutur oyun oynacak :))
CEDCALLAR.Farklı bir klan,yeni bir oluşum olarak güzel başarılar yakalayacağımıza can-ı gönülden inanıyorum :)) umarım keyifli bir dünya olur herkes için

DeletedUser45629

Ziyaretçi

Kesinlikle katılıyorum.Bu oluşumda bize önderlik edecekseniz müridiniz olmaya hazırım....

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Gelecek klanlar aşiret gibi gelmezse zaten bu dediginiz olur yeni oluşumlar yeni ekipler piyasaya çıkar ama gelen klanlar oyundan zevk almak yerine gövde gösterisi yapmayı tercih ettiği için bu zor

Luciferr

Dük
Gelecek klanlar aşiret gibi gelmezse zaten bu dediginiz olur yeni oluşumlar yeni ekipler piyasaya çıkar ama gelen klanlar oyundan zevk almak yerine gövde gösterisi yapmayı tercih ettiği için bu zor

Katılıyorum, yönetim zaafiyeti olmasına karşın bir çok köklü veya yeni klan vasıflı ve çapulcuları aynı klanda toplayıp vasıflılarla devam etme politakasından bir türlü sıyrılamıyor. Keza kendi klanım Galaxy'de bile bu geçerli. Bu tutumu hiçbir zaman tasvip etmediğim halde yeniden bu klanı kursak sanırım bu şekilde kurarız. Ama gönül ister ki kafadansakat gibi 2 max 3 klan olarak başlayıp güzelce oynamak. Ama elde değil.