Rusya'da VEFASIZ kalmadı...

morfin*

Yasaklı
Maç başı 25k diye algılamak istiyorum diğer türlü hakaret sayarım. :D @Ranuna Vadisi*

İşin şakası bi yana güzel maçtı, Müsait oldukça temsil etmekte vazife düşerse isim, klan farketmeksizin ne gerekiyorsa yapılır :)

benim telefonlara isim var diye cevap verme boya badana yapiyorum de burada gelip elinden ne gerekiryorsa yapacan ha ?

Luxor*

Baltacı
benim telefonlara isim var diye cevap verme boya badana yapiyorum de burada gelip elinden ne gerekiryorsa yapacan ha ?

Gökhan abi ne zaman bir işim olsa tamda işimin en yoğun zamanlarında yazıyor, tam ibretlik :D

İngilterede yaşıyorsun sürekli duş alman lazım abicim bilmem anlatabildim mi? :D:D

Art Of War*

Hafif Atlı
TR yapacaklar tabi niye yapmasınlar @Strafe adminim. (kazandıktan sonra yapsınlar ama kaybediyolarsa yapmasınlar :D) Tr takımı var da bizim mi haberimiz yok takım olsa neyse :D

TR yapacaklar tabi niye yapmasınlar @Strafe adminim. (kazandıktan sonra yapsınlar ama kaybediyolarsa yapmasınlar :D) Tr takımı var da bizim mi haberimiz yok takım olsa neyse :D
Kazanma stratejisini aynen uyguladık :D Takım konusunda gerçekten TR'de yetenekli insanlar var umarım ilerleyen günlerde vakti olanlara destek verilip güzel bir takımla bütün ülkelerle resmi maçlar düzenlenir

Luxor*

Baltacı
Sizin varlığınız yeter pre falan boş muhabbet , iyi oyundu keyif aldık güzel eğlendik. :D
Ben yarım kalan dizime devam edeyim. o_O