Rm Klanı ve İhanetin 50 Tonu :)))

RM deki salih ve cok iyi aktor yoneticilerinin neden konusmadiklarini anlayabiliyorum. Nopu satarak kiyafeti giymislerdi. Simdi bu adamlara ne yapsanda alta sl uste cikar duvarda duvara vur farketmez sesleri cikmaz, arsizlar.
Aferin emin. Biraz daha palazlan ben savasirken sen nopla gorustun der shelbiyede bi kilif bulursun devam kardesim kilicin keskin olsun
Oguzcum naber bırakmadın mi sen oyunu niye dolanıyorsun hala

solomun

Mızrakçı
Evet oyunun basından berı en çok istedıgim ve bekledıgım ve Sevindiğim noktaya geldik

RM KLANLARI ILE GEÇMISTEN GUNUMUZE EKIBIM OLARAK OLMASADA KIŞISEL BIR HUSUMETIM MEVCUT.

OYUNUN TA NEREDEYSE EN BASINDAN BU YANA NOP KLANINI SATTIKLARINIDA UZULERE ASLINDA SEVINIREK BELIRTIYORUM .

KLANIMDAKI SEVDIGIM DOSTLARIM ILE GUZEL DOSTLUKLARI OLDUGU ICIN BUNCA ZAMAN YAPILAN KONUSMLARA COK DAHIL OLMADAN SADECE BEKLEDIM ..

Ve Nop klanı vurulmadan önce bızden SHELBY klanını toplamayı ıstedıklerini aradan çıkarmak ıstedıklerını belırttıler..

Ben ise buna musade etmedım kendı ekıbımın de böyle bırseyı kabul etmesinı engelledım çunku oyunun basından berı omuz omuza verip orada,

Hiç kimsenın başaramayacağı bır dostluk elde ettık bunun uzerıne gidip de yola çıktıgım adamı yolda buldugum klana asla satmam..

NEYSE OZET GEÇE GEÇE ANLATIYORUM ..

RM KLANI BU DUNYADA HEM KENDI ADINI KIRLETTI HEMDE YAPTIGI SON HAREKETLERLE ONLARA INAN EKIBIME GERÇEK YUZLERINI GOSTERDILER.

BIZIM LE IŞLER ISTEDIGI GİBİ GİTMEYINCE SHELBY KLANINA GIDIP BIZI VURMA PLANLARI YAPMAYA KALKTILAR ANCAK TABIKI SAYIN @Sakaryale54* KARDEŞIM

SEMIH VE BENIM ONAYIM ILE TUGRUL VE ÇAĞDAŞ KARDESIME BIRAKILDI .. VE GAYET GUZEL BIR SEKILDE DE RM NIN GERÇEK YUZUNU TUM VUSLAT AILESINE

GÖSTERDILER .

BUGUN SHELBY KLANINDAN RM ILE SAVAŞICAKLARINI OĞRENDIKLERI GIBI SOLUGU BENIM YÖNETICILERIMI ARIYARAK BULAN RM KLANI SUAN DA NAPACAĞINI

Şaşır mıs durumda henuz ortada bır savaş yok ancak bu savaş çok uzun surmez bir kaç gun içerisinde patlar :D Yada daha gulunç olanı

Hesap silip kaçarlar .. Hayır bunu da silmesinler de rezil edeyim diye yazıyorum :D Salih denen o ıhtıyarın yalanlarını b dunyada herkes

Görmus bulunmaktadır...

Nop klanları en azından savaşarak gittiler ve kendılerını gonulden tebrık edıyorum ...

ALACAĞIZ MERAK ETMEYIN :)) ENES BERK ADLI ŞAHISIN ARKAMIZDAN YAPTIGI OP PLANI VE TRUVA HIKAYESINE HIC GIRMEK ISTEMIYORUM ONLARA ÇAĞDAŞ

Kankam isterse girer =))))

AYRICA SON OLARAK BU DUNYA HAKKINDA GENEL BIR TEŞŞEKUR ETMEK ISTIYORUM BU DUNYADA

Yeloköy mehmet abı'ye sonuna kadar yanımızda durdugu ıcın teşekur edıyorum..

SHELBY AILESINE VERDIGI EMEKLER ICIN VE ONURLU DAVRANISLARI ICIN NOLURSA OLSUN BIRBIRIMIZE GUVENDIGIMIZ ICIN TEŞŞEKUR EDIYORUM..

-FERYAT

Ben heR Zaman Intıkamımı alırım SALIH EFENDI .. IPLER ELINDEYKEN KONUSMA TARZIN VE SUANKI AĞLAYISLARINA TUM KLANLAR ALEMI OLARAK GULUYORUZZ BUNDAN SONRA LEKELI BIR EKIBIN VE ISMIN VARRRR YAŞINA HURMET EDENLER NASIL GUVENILMEZ BIRI OLDUGUNU BU KEZ DAHA NET GORDU :)))
kaliteli insan, kaliteli ekip. agzına saglık :)
önemli olan kaznamak kaybetmek degil zaten, bu insanları insanları rencide edip, herkese göstermek ve mümkünse bu oyundan uzaklaşmalarını sağlamak. RM klanı savaşarak, hak ederek değil, kendi oyuncularını toplayarak veya düşmanlarının midesini bulandırıp oyundan soğutarak (çakallık yolu ile) köy yoplamayı tercih ediyor. puanlarına bakıp da kendilerini oyuncu sanıyorlar. yaptıkları iş boş köy toplamak veya mouse' a tek tık atıp botlarla hesapları yönetmek. bu durumun onlara keyif verdigini sanmıyorum ama isimleri üstte yer alınca, hayatlarında başka bir başarıları olmadığı için egoları tatmin oluyor herhalde. çomar ordusu diye boşuna demiyorum :) ama saygınlık, durustluk, insanlık, dostluk bunların hic biri onemli degil. ne bileklerinin hakkıyla oynuyorlar ne de medeni insan gibi düzgün bir üslup ile konuşmasını biliyorlar. bunu sen de söylesen, ben de söylesem anlamayan anlamıyor. ama bir gün elbet yaşayınca anlayacaklar. geç olmaması ümidiyle.

solomun

Mızrakçı
Şurada yazılan, çizilenlerden oldukça rahatsızım. Dünyayı ve oyunu oynamayı da bıraktığımı da belirtmek isterim. Oyun başlarında takılmayı sevdiğimden klansız olarak oyun başlarında takılıp silerim bundan sonra.

Tek birşey söyleyeceğim RM KLANI KUMPASA getirilmiştir. Detayına vs. girmeyeceğim. Kimse de lambur lumbur konuşmasın lütfen. Gerekirse detaylara da sonra girerim böyle devam ederse. Kumpas olayı bilinsin yeterlidir şu an için.
herkes Allah'a emanet.
oyunun hakkını verenlerden, bu oyunda olması istenmeyenlere küçük bir ders verildi :))

CaSiAn *

Okçu
Öyle bir durum olsa bile shelby tek atar olmayacağına göre emin öyle bir hatta yaparsa.

Diğer dünyalarda artık rahat edemez pek o riski kimse göze almaz herhalde

kriegeerr

Yasaklı
Shelby ile oynayıp jubilemi yapacagim diyordum. Sukur onu da hallettik. 90dkyi tamamlamadan ben kaçar. Klanlar alemi Allaha emanet
Çok ikonik bir veda ediş :)

Truva çıkaran bir klanın üyesinin sadakat beklemesi çok saçma. Savaşmadın ve üzerinde oluşan baskıyı ihanetle taçlandırdın bu da seni bu dünyanın en büyük kaybedeni yaptı :)

burakaan

Baltacı
Çok ikonik bir veda ediş :)

Truva çıkaran bir klanın üyesinin sadakat beklemesi çok saçma. Savaşmadın ve üzerinde oluşan baskıyı ihanetle taçlandırdın bu da seni bu dünyanın en büyük kaybedeni yaptı :)

ne konştuğunu anlamasam da eleştirdiğin kişiye bir bak bir de kendine kimliğini bile saklamışsın gerçi Salim abi tahmin edebiliyordur kim olduğunu :d

kriegeerr

Yasaklı
Şurada yazılan, çizilenlerden oldukça rahatsızım. Dünyayı ve oyunu oynamayı da bıraktığımı da belirtmek isterim. Oyun başlarında takılmayı sevdiğimden klansız olarak oyun başlarında takılıp silerim bundan sonra.

Tek birşey söyleyeceğim RM KLANI KUMPASA getirilmiştir. Detayına vs. girmeyeceğim. Kimse de lambur lumbur konuşmasın lütfen. Gerekirse detaylara da sonra girerim böyle devam ederse. Kumpas olayı bilinsin yeterlidir şu an için.
herkes Allah'a emanet.

Ne anlatıyon la ağlama. Kumpasa getirilmişmiş. Dostunu satan böyle pazarlanır işte.

kriegeerr

Yasaklı
ne konştuğunu anlamasam da eleştirdiğin kişiye bir bak bir de kendine kimliğini bile saklamışsın gerçi Salim abi tahmin edebiliyordur kim olduğunu :d

Eleştirdiğim kişiye bakıyorum bomboş tenekenin teki. Bi başarısı olmadan gelip oooo abim iyisin ooo abim süpersin deyip başkalarının deynekçiliğini yapan önüne geleni yalayan tanımadığı adamlara klanlara sallayıp sonu hüsran olan bi arkadaş :)
Tanımıyorsanız daha da anlatabilirim. Bu tanıttığım Salim peki sen kimsin superman anlat bakalım.

Death of Devil

Yasaklı

herkes Allah'a emanet.

RM KLANI bundan sonra oynayabilir mi bilemiyorum. Buna yüzleri var mı klansız oynamak istemen güzel tercih olmuş.

*tepe1923*

Yasaklı
Rm nin gerçek yüzünü birçok insan biliyor zaten w65 i nasıl kapatıyorlar detayları bilseniz herseyi anlarsınız ;)

burakaan

Baltacı
Eleştirdiğim kişiye bakıyorum bomboş tenekenin teki. Bi başarısı olmadan gelip oooo abim iyisin ooo abim süpersin deyip başkalarının deynekçiliğini yapan önüne geleni yalayan tanımadığı adamlara klanlara sallayıp sonu hüsran olan bi arkadaş :)
Tanımıyorsanız daha da anlatabilirim. Bu tanıttığım Salim peki sen kimsin superman anlat bakalım.

sen istediğini söyle bilen biliyor d0ru olan ortada kim olduğu belli senin kim olduğun belli değil benden önce sen anlat bakalım