Risk Everything

• Konuyu başlatan DeletedUser55271
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45409

Ziyaretçi
Abdurrahman, eğer Şemsi Paşa ile geleceksen başarılar yoksa başarısız olsanız da olur :D

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Bu sefer nick değişmiyom abi Şemsi Paşa olarak girecem :D

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Başarılar dilerim risky gibi bir klan vardı onun ile alakanız varmı

Risky i ilk defa duydum..daha önce bizden başka bir risk ekibi oynamış sanıyorum onlarla karıştırıldığımız oluyor ama onlar sadece risk biz risk everything

DeletedUser57132

Ziyaretçi
başarılar kardeşim, mesaj limitin dolmuş, ben sınava çalışıyorum geliyorum maalesef, bu dünya için favorim sizsiniz, hadi çok kalmayım ben, muah

DeletedUser55271

Ziyaretçi
başarılar kardeşim, mesaj limitin dolmuş, ben sınava çalışıyorum geliyorum maalesef, bu dünya için favorim sizsiniz, hadi çok kalmayım ben, muah

Gece bonusu var, klanda öğretmen arkadaşlar falanda var ama sen bilirsin closedeyes

DeletedUser55271

Ziyaretçi

La haktan geliyorum yazmışsın :D gel yavrum gel lafı bir defa konuştun dönmek olmaz aydın orhan vs onlarla çalışırsın sınavına :D

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Kanka güzel nick bulalım derim bende :) hatta klanları birlestirelim

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Şemsi Paşa'yı sevdim onla ilk defa 2 leyecem :D

Klanları birleştirme mevzunu özelden görüşelim :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
La haktan geliyorum yazmışsın :D gel yavrum gel lafı bir defa konuştun dönmek olmaz aydın orhan vs onlarla çalışırsın sınavına :D

mobildim onu yazarken saçmalama olum :D gel sabahlara kadar lol atalım ama klanlar olmaz :D Hazreti MUK lolde canım gel :D

DeletedUser55271

Ziyaretçi
lol yükledim pc'ye ama girmek nasip olmadı...dm den telefon bırak illaki bi ara girerim oynarız :D

ordan da klanlara çekerim seni :D