Revenge

• Konuyu başlatan katanpa
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhabalar,

Klanımızın kökü klansavaslari.net w1 dönemindeki birbiriyle veya beraber savaşmış bir çok klan üyelerinin birleşimine yani en az 12 senelik dostluğa ve kardeşliğe dayanmaktadır. Yeniden kaynaşmak adına şöyle bir deneyelim dedik :)

Herkese saygı ve muhabbet çerçevesi içersinde bir world dileriz ...

Saygılar Sevgiler..

DeletedUser60146

Ziyaretçi
Hadi bitirelim şu işi :)
Bol şans herkese, başarılar bize.

DeletedUser53788

Ziyaretçi
Ben niyazi , imam hatip 2. Sınıfâ gidiyorum. Bütün abilerime bol başarılar diliyorum.

DeletedUser59479

Ziyaretçi
Platon korumam altındadır
Bu klan ses getirecek gibi duruyor. W1'in ötesinde diğer dünyalarda farklı klanlarda oynamış bazı tecrübeli abilerimiz ve kardeşlerimiz de 34'te bizimle beraber olacak. Herkes hoşgeldi, dostluk ve mutlulukla geçecek bir dünya dileğiyle..

DeletedUser

Ziyaretçi
Tum tow kudret symnra hsn wow birlesiminde olan arkasalarimla oynama gururu beni ayri heycanlandiriyor 12 senelik dostlugumuzu ve bu uzun arayi wolrd34 de yaad etmemiz ayri bi keyif veriyor insana zevki ile ve gazasi ile bu worldu layiki ile sonlandiralim. Rvg ve RwG Klanlari.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yine güzel ve iddialı bir ekip =)
Başarılar dilerim =)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
12 yıl uzun bu süre dostlugunuz Baki kalmış ne mutlu sizlere..
Başarılar diliyorum favorim siz değilsiniz ama aranızdaki dostluğun karşılığını alacaginizi umuyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaslar :) iddamiz dostlugumux oyuna gelince yapicagimiz savaslarda verelim cevaplarimizi saygilar simdiden herkese.

DeletedUser

Ziyaretçi
ekibi tanımıyorum ama başkanları mgarip pakistan ve papua yeni gine serverlarında 27 dünya kapatmış klanlar tarihinin en iyi oyuncusudur

DeletedUser

Ziyaretçi
haritada uzak düştük ama bakalım :confused:

Janus'un dediği gibi Allah sonumuzu hayır etsin blink