Rest

DeletedUser40536

Ziyaretçi
hayırlı olsun serhat abiiiii....:))

isa gel biz senle ekip olak :D

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Olum niye oynayalım ki nasıl olsa mirzay gelip serhat abinin hesabı çalacak :D :D rest güm :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hee tabii o da var demi :) ama isa uğur ve mustafa size yasak var..leyn siz başbelasısınız..hangi dünyada oynadıysak gider yaptınız millete savaş çıkarttınız.. ey ahali bunları almayın klanlarınıza..ya da bi alt klan kurun takılsınlar...baktınız savaş çıkarıyorlar tanımıyoruz dersiniz :)))))) pekte bilmiyorlar oyunu zaten :) haha

DeletedUser101

Ziyaretçi
birleşmesiz , müttefiksiz sadece savaşın olduğu bir world olur umarım .. Başarılar Rest Klanına =)

DeletedUser

Ziyaretçi
hee tabii o da var demi :) ama isa uğur ve mustafa size yasak var..leyn siz başbelasısınız..hangi dünyada oynadıysak gider yaptınız millete savaş çıkarttınız.. ey ahali bunları almayın klanlarınıza..ya da bi alt klan kurun takılsınlar...baktınız savaş çıkarıyorlar tanımıyoruz dersiniz :)))))) pekte bilmiyorlar oyunu zaten :) haha

Serhat abi ben bunları senelerdir çekiyorum hele mustafa yeğenim :) sen benim halimi düşün :(

DeletedUser42698

Ziyaretçi
Serhat'cığım hayırlı olsun, Scorpionab ben Abdurrahman. Seni yeniden sahalarda görmek güzel :) Mirzay a söyledim senin hesabı çalıp bana verecek :))

Herşeyden öte güzel bir dünya olacak burası sizlerle...

DeletedUser40536

Ziyaretçi

abi ben ne yaptım yav ..:D ahali almasın klana zaten oyunu bırakıyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi

hahaha abi oyun savas oyunu napak amacımız savasmak ben yıne oyuncularla savasıyom mustafa admınlerle savasıyo :D