Rest

DeletedUser

Ziyaretçi
w1 açıldı 2 klana 200 kişi sığdıramadık..insanlar zamanla kendini çekti oyundan ya da normal hayatları daha meşakatli olmaya başladı..İş-güç, evlilik,cocuk,imkan ve paranın etkileri oldu illa ki...Ben speed ve burda w1 de keyif aldım..birçok arkadaşıda o dünyalarda tanıdım..İnşallah tekrar o tadı alarak, azımızın tadı kaçmadan oynarız..Sadece Metin değil hasanı ve aztek ekibini, bizim deli kadiri, toprakizmiri mübini ertuğrulu erkanı emin abi osman abiyi herkezi getirmeye çalışacağız..İnan oyun gerçekden bahane..o muhabbeti özledik sanırım...:)

DeletedUser2382

Ziyaretçi
ı am the best alayına REST Arkadasım:) w1 rest speedd rest arkadaslar hepsinde bulkundum burADA AKTIF OLARAK SERHAT ABIMIN YANINDAYIM HEPİNİZİDE BEKLERİZZ..

DeletedUser2382

Ziyaretçi
w1 açıldı 2 klana 200 kişi sığdıramadık..insanlar zamanla kendini çekti oyundan ya da normal hayatları daha meşakatli olmaya başladı..iş-güç, evlilik,cocuk,imkan ve paranın etkileri oldu illa ki...ben speed ve burda w1 de keyif aldım..birçok arkadaşıda o dünyalarda tanıdım..inşallah tekrar o tadı alarak, azımızın tadı kaçmadan oynarız..sadece metin değil hasanı ve aztek ekibini, bizim deli kadiri, toprakizmiri mübini ertuğrulu erkanı emin abi osman abiyi herkezi getirmeye çalışacağız..inan oyun gerçekden bahane..o muhabbeti özledik sanırım...:

abi unutulmaz o gunler beaaa

DeletedUser30791

Ziyaretçi
W11e renk katacağınızdan eminim, başarılar dilerim :)

-----------------------------------------------------

İnTiKaMıM SoNuN OlaCaK

SeN SaDeCe İZle....

YAZLAK-GERİ-DÖNDÜ

DeletedUser

Ziyaretçi
ee biz kimiz ki şimdi demi..ya da sen kimsin ki..üfürükten teyyare oynamışız yıllardır demekki demi?:)

DeletedUser

Ziyaretçi
evet kesinleşti bende rest klanıyla birlikte başlıyorum hayırlsısı olsun:)

DeletedUser

Ziyaretçi
hayırlısı olsun bakalım:) hele bi belli olsunda tarih..