Rest Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser55647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55647

Ziyaretçi
fEgJTw9.png

Kırmızı ile işaretli klan sadece Best klanına has bölgesel bir olaydır.

Saçma sapan mesajlar geliyor yok sa yız neden dalıyorsun diye bizim sa mız şuanlık yoktur.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
Dumrul klanı ile paktız.

Kapak ve Snck klanları ile bir süreliğine müt olunmasına karar verdik.

DeletedUser42088

Ziyaretçi
gölgee aşiretleri 225den fazla oyuncuları var maşallah :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
gölge'ye aşiret diyen arkadaşın bulunduğu klanın ismini merak ettim :D

bu arada o bölgede bir savaş olması hoşuma gitti. her zaman savaştan yanayım. savaş olmayınca eş, dost, akraba ayağına çürük dişleri temizleyez kimse. o bölgede sorumlu mehmet ve sefa olduğu için bu forum açıklamalarını ve savaşın boyutunu dışarıdan 3. göz olarak takip edeceğim.

başarılar.

DeletedUser42088

Ziyaretçi
valla benm bulundğm klanda aşiret sayılr :D eskden böyle değildi klanlar :)

DeletedUser17537

Ziyaretçi
Rest ve gölge savas güzel oluru dunya hareket gelir :D

DeletedUser55647

Ziyaretçi
gölge'ye aşiret diyen arkadaşın bulunduğu klanın ismini merak ettim :D

bu arada o bölgede bir savaş olması hoşuma gitti. her zaman savaştan yanayım. savaş olmayınca eş, dost, akraba ayağına çürük dişleri temizleyez kimse. o bölgede sorumlu mehmet ve sefa olduğu için bu forum açıklamalarını ve savaşın boyutunu dışarıdan 3. göz olarak takip edeceğim.

başarılar.

öirkinlere bunu yapmak yasak bir kere :p aynen bende katılıyorum kesinlikle bu söze ^^

bolubjk*

Ağır Atlı
Mayhem kalmış kanka k44 de :p Onu da ekle :D:D

Gölgeye aşiret derken, 3 klan ile kafaya oynayan ve yay olan klanlar arasında en az oyuncuya sahip klandık, sadece bu son olaydan kaynaklı klan sayısını 4 e çıkardık sebebi de bölgemizin artmasıydı :) Normal olsa gerek, bol bol savaş yapacak olacağımızı varsayarsak normal olsa gerek :)

DeletedUser55647

Ziyaretçi
Mayhem kalmış kanka k44 de :p Onu da ekle :D:D

Gölgeye aşiret derken, 3 klan ile kafaya oynayan ve yay olan klanlar arasında en az oyuncuya sahip klandık, sadece bu son olaydan kaynaklı klan sayısını 4 e çıkardık sebebi de bölgemizin artmasıydı :) Normal olsa gerek, bol bol savaş yapacak olacağımızı varsayarsak normal olsa gerek :)

heyecanlanma len ben biliyorum amacını :p kanka olur mu mayhemi jkb si falan var şimdi bizimde 2 sınırımız oldu bi mayhem bi siz onlarıda hesaba kat işte :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
ben de rest sınırına yakınım ben de oradan köy alacağım ismaile yakın olmak istiyorum:)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Ben bildireyim bari. Miralay klanlarıyla zevkli ve dostane geçmesi beklenen savaşımız başlamıştır. Bölge şartları gereğince yapılması mecbur olan bir savaştı. ilk operasyonu biz yaptık. son durum budur.

http://prntscr.com/6zis70

şuana kadar yapılan op da yeterince verimi alamadık ama op devam ediyordur.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
güncel diplomasi

Müttefikler
GECCE Bitir
REST Bitir
BAMBAM Bitir
DuMRuL Bitir
B@MBAM Bitir
DEVLET Bitir
GECC3 Bitir
B@MB@M Bitir
GNDZ Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar
Mir Bitir
PASA Bitir
Bir Bitir
GöLGe! Bitir
İki Bitir
P@ŞA Bitir

GÖLGE İLE OLAN SADECE K34 E BAĞLIDIR.

DeletedUser

Ziyaretçi
Dur tahmin edeyim pasaya savas ilaninida siz acmisinizdir:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu savas senin onuruna acildi:)

Hani hatirladinmi?

Pasa rest ile birlesmek istemis sizde kabul etmemisiniz ya :)

Bu savas senin veya sana konuyu oyle yalan bi sekilde aksettirenlerin urunudur.

biz diplomasi teklif ettik sizde ortak forum v.s ile direk birlesme talep ettiniz bizde boyle birsey olmaz biz dost olmak istiyoruz deyip geri cevirdik sizde bunun uzerine o zaman diplomaside olumsuz dediniz bizde hay hay dedik..

yani siz birlesme pasayi reste katmak istediniz bizde olmaz dedik.

Basarilar dileriz.

Gecce den umidiniz kesildi galiba :)