UYGUN Resimli İmzalar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

UNCHARTED

Dük
Merhabalar ,

Hatırlar mısınız bilmem eskiden forum hesaplarımıza imzalar yapardık ve ismimizin altında güzel ve değişik grafik tasarımları olurdu neden kalktığını hatırlamıyorum fakat tekrar geri gelmesini öneriyorum. Forum kullanıcısı olarak bu tarz görselden zevk alan biriyim @ZeRo54 'ün son zamanlarda yaptığı grafikler çok güzel o yüzden bu konuyu tekrar hortlatmak istedim. :)

Örneğin bu tarz şeyler imza olarak konulabilmeli eskisi gibi.

text.gif

UNCHARTED

Dük
Çok fazla yer kaplıyor diye kaldırılmıştı heralde. Özellikle telden girenlerin tek gördüğü şey imzalar idi diye bilmekteyim.

Sen diyince ufak ufak hatırladım Hüseyin doğru diyorsun ama bilgisayardan girenler için ayarlama getirilebilir sanki, zaten telefondan yan çevirmeyince imzalar gözükmüyor.

UNCHARTED

Dük

SungurAlp

Markiz
Valla knka baya zaman geçmiş tekrar düşünülsün bence foruma renk katar.

Oyuncularda uygun yazılar , gifler vb seçsin ceza yemesin ya da ceza koydukları gif vb şeyler kaldırılması olsun.

ya da imza koyulduğu zaman önce mod tarafından onay beklesin öyle konulsun

Son yazdığın öneriyi @TaPeTaS yapmıştı, yine reddedildi :D

@Mr.Storm @Strafe yeniden düşünülebilir bence.

Y A M A T O

Okçu
İnstagram, Facebook, Twitter falan resim atmak bizler için önemli değil be @Margaret biz buraya imza atmak istiyoruz. Çok mu şey istiyoruz? Elalemin oyuncuları tiktokta, instagram reelste, twitchte dans mans ederken biz klan oyuncuları imza atmışız çok mu? :(

ZeRo54

Yasaklı
Merhabalar ,

Hatırlar mısınız bilmem eskiden forum hesaplarımıza imzalar yapardık ve ismimizin altında güzel ve değişik grafik tasarımları olurdu neden kalktığını hatırlamıyorum fakat tekrar geri gelmesini öneriyorum. Forum kullanıcısı olarak bu tarz görselden zevk alan biriyim @ZeRo54 'ün son zamanlarda yaptığı grafikler çok güzel o yüzden bu konuyu tekrar hortlatmak istedim. :)

Örneğin bu tarz şeyler imza olarak konulabilmeli eskisi gibi.

37780 adlı eklentiyi görüntüle
ÇOK güzel bir fikir eskiyi hatırladım :):)
Çok fazla yer kaplıyor diye kaldırılmıştı heralde. Özellikle telden girenlerin tek gördüğü şey imzalar idi diye bilmekteyim.
Şuan telefondan giriyorum herhangi bir kaplama veya fazlalık gözükmüyor mobilde.

Burdaki cevap bemim açtım önerideydi bu oyun içinde.burada açılansa form için bence formu canladıracak ve güzeleştirecek bişey.

@Margaret
Modum bu öneri çok güzel form canlanması adına sanırım şuanda sizde isimlerinizin yazılı olduğu grafitiler kullanıyorsunuz.

FARAZA

Markiz
Oldukça güzel bir öneri ancak olma ihtimali pek yok sizden önce de zorlayan çok oldu bu kadar insan istemesine rağmen yapılmıyorsa geçerli bi sebepleri vardır :)

UNCHARTED

Dük
Kesinlikle herkes burada grafiği sever güç gösterileri şovlar havada uçuşsun :D

en kötü forum pre hesabı diye bir şey çıksın ahahahah

Durum
Konu yanıtlara kapalı.