Req vardi

Keystone**

Yasaklı
300 kişi toplayamadılar :D incindi
Neyi toplayamadık garezi mi fellası mı ?

Bir şey kılıklı seni garezde klanınla beraber topladık :) siz bizden daha kalabalıktınız o bölgede tek opta sildik kaçtın fellasa sığındın ve yine topluyoruz :) benden önce silineceksin sen niye seviniyon ezik tam ya maks udw oyuncusu barbar büyütüyor sağol köyler için SÖZÜMÜ tuttum tokyoyu almaya geldik dedim ve köylerin gidiyor teşekkürler barbarlar için

Keystone**

Yasaklı
dayı sen niye bu kadar agresifsin :D
Utanmaz bunlar ya
ReQ de başladı Garezden korkup sebebi 2-3 birim dibinde büyük köyleri varmış hesapta Gareze kaçtı neyse Garezi dağıttık tek operasyonda kafalarına vurarak dağıttık(eforsuz) , ondan sonra uzaktan barbar köy aldı fellasa sığındı Fellas ile anlaşma var diye barbar toplayıp büyüttü , meğersem asıl amacı Fellasa vurmakmış fellası dağıtana kadar bize gelecek dağıttıktan sonra Omk geçecekmiş e biz bunun gibilere reel de bir şey diyoruz bi orda bi burda şimdi de HESAP SİLİYORUM demiyor da ReQ bıraktığı için bırakıyormuş :D

Deadpool

Casus
Yani gerçekten req klanı oyuncularının kafaları değişik. Psikomanyak a sahip çıkmayıp keystonenun ardından gidiyorlar. Allah akıl fikir versin.

Gelmiş darbe yapmışlar sözde. Zaten yönetim sizdiniz, psikomanyak neyi tek başına yaptı. Kendi aranızda tartıştığınız için tüm suçu psikomanyaka mı yükleyeceksiniz. Hepiniz aynı derece kötüsününüz. Ancak psikomanyak yine bir nebze daha masum kalıyor.
Kanka multisinden yazıyo anla artık

Bengam

Ağır Atlı
@T O K Y O @ishksmt @Bengam @Deadpool
ReQ geldi bize yağlı yağlı kami soktu çıkardı demek yok haaa şimdi gidersiniz Yusuf bizi :D :D
Seviyesiz le seviyesiz olmaya gerek yok. Bu bir oyun bunun bilincinde olmak lazım benim dünya kapatmak şu klanı silmek şuna yaranmak gibi bir hedefim dünyanın hiç bir evresinde olmadı. Yıllar sonra tam bizlik küçük bir ekiple keyif alabileceğimi düşündüğüm için 0 hazırlıkla hatta bazı arkadaşlar ön kayıttan sonra geldi @KURTLARLA DANS Sercan gibi. Ben keyfime bakiyorum diplomasıme de her zaman ki gibi sadık olarak. Ben keyif alma peşindeyim sen egonu tatmin etme peşindesin. Ama söz Yusuf girdiğim her dünyada gözüm önce seni ve klanini arıcak

KURTLARLA DANS

Mızrakçı
Şimdi bakıyorum klansız bir arkadaş burada konuşup duruyor, laf yetiştiriyor aklınca. Kafasına vura vura sildim dediği klan da eğlencesine gelmiş oyununu oynayan adamlar. He bu arada konuşan arkadaş klansız klansız takılırken biz hala GAREZ olarak oyundayız. Gittiği yere kadar da GAREZ olarak gideceğiz. Yenildiğimiz yerde de bazı klansızlar gibi gelip burda bık bık etmeyeceğiz. Yenene tebrikler diyip çekileceğiz çünkü eğlenmeye geldik.