Renk Körü Modu

Azoq*

Mızrakçı
sayın adminler sene 2020 ve oyunda hala renk körü modu yok artık gelsin gerçekten zorlanıyoruz...
harita yeşil düşman köyler kırmızı oluyor ayırt edemiyoruz
kendi klanımızın rengi mavi ateşkes antlaşması olanlar mor ayırt edilemiyor
müddefikler açık mavi belli oluyor ona eyvallah
arkadaşların rengi açık yeşil barbarlar gri kendi köylerimiz sarı birbirine giriyor ve daha bir sürü negatiflik sayabilirim size o yüzden güzel bir düzenleme yapılıp bu işin ivedi şekilde düzeltilmesini talep ediyorum
resimdeki gibi olabilir veya daha başarılısı arka fon siyah olup üzerinde oynarsak daha iyi olacak bizler için ve isteyen açıp kapatabilir özelliklerden

(başka bir form'a yönlendirme yapılmamasını istemiyorum bilerek yeni konu oluşturdum eski formlardaki yazılarımızın okunmadığı ve kale alınmadığını fark ettiğim için bu konuyu yeniden açtım tüm klanlar oynayan arkadaşların ve yönetiminde bu konuya desteğini bekliyorum)
saygılarımla.....

Eklentiler

• klanlar.jpg
    klanlar.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 29

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Görüşlerinizle oyuna katkı sağladığınız için teşekkür ederiz. Haritaya dair geri bildiriminiz geliştirme ekibimize iletilecektir.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Tibelda

Emekli Görevli
Renk körü modu daha öncede önerilen bir istekti. Aslında bahsettiğiniz filtreleme (müttefik, klan, rakip klan) seçeneklerinin standart renklendirmesi yerine premium hesap kullanan oyuncuların değiştirebileceği bir hale getirilirse bence genel olarak iyi bir çözüm olabilir. :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Renk körü modu daha öncede önerilen bir istekti. Aslında bahsettiğiniz filtreleme (müttefik, klan, rakip klan) seçeneklerinin standart renklendirmesi yerine premium hesap kullanan oyuncuların değiştirebileceği bir hale getirilirse bence genel olarak iyi bir çözüm olabilir. :)
Olabilir ama ayarlar kısmında olması gereken bir özellik herkesin bir rahatsızlığı olabilir ve bunu para vermeden de çözülmesi gerekir nedeni ise şu renk körü modu bir avantaj olmayacak ama renk körü modu olmayınca dezavantaj oluyor göremiyorlar.