renk körü modu

FollowME

Casus
bildiğimiz gibi renk körlüğü kalıtsal bir hastalık ve klanlar oyununda ise renk körlerinin karıştırabileceği renkler bulunmaktadır örnek vermek gerkirse

raporlardakl kırmızı yenilgi yeşil zafer. bir renk körü bu raporları açmadan ne olduğunu anlayamaz kücük hesaplarda belki sorun olmaz ama 5000-6000 fake attığımızda arada yeşil gelen man fakesi köyün boş olduğunu belirtiyor bu köylerede saldırılıyor bir renk körü bunun için attığı 5000 fakeyi tek tek açmak zorunda .

diğer karıştırılacak kısımda saldırı ordularındaki balta renkleri son yama ile gelen yeşil balata 1000 birim altı +5000 birim remgi olan kırmızı balta ile karıştırıla bilir. tüm oyuncuar için geçerli olmasada oyun ayarları arasında bir renk körü modu(mobil sürüm içinde kullanılabilecek) kırmızı renkleri siyah yeşil renkleri ise beyaz rengi kullanılabilir

DeletedUser

Ziyaretçi
okudum ama mod değilim ne yazıkki ama mantıklı renk körümüsün ?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Konu şirketimize iletilmiştir. Gelişmeler konusunda bilgilendirme yapılacaktır.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bir şeyi merak ettim. Daha önce reddedilmiş. Peki reddederken niye reddettiklerini belirtiyorlar mı? Yani sonuçta güzel bir öneri renk körü insanlar düşünülerek yapılmış bir öneri. Merak edip sorduğunuzda niye reddedildiğini, şirket politikasının gizliliği gibi bir şeyler söylüyorlar mı size de?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bir şeyi merak ettim. Daha önce reddedilmiş. Peki reddederken niye reddettiklerini belirtiyorlar mı? Yani sonuçta güzel bir öneri renk körü insanlar düşünülerek yapılmış bir öneri. Merak edip sorduğunuzda niye reddedildiğini, şirket politikasının gizliliği gibi bir şeyler söylüyorlar mı size de?

Hayır, şirket politikasının gizliliği çalışanlar için değildir. Yapılan tüm işlemler çalışanlara açıktır.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
seni ekibe alırlarsa oyunu oynaman yasaklanır, zaten etik olmaz oynaman, dolayısı ile ata yı almayın ekibe ,eyyy yönetiimm eyyam yaparım ,pislik yaparım bak, çamur atarım, almayın atayı,
1y9XbY.gif
1y9XbY.gif
1y9XbY.gif
1y9XbY.gif

DeletedUser614

Ziyaretçi
Zaten oynamıyorum ki oyunu. Classic ile 36da oynuyorum. 36da klanı yönetiyorum. Classicte puan kasıyorum :D Gerekirse de bırakırdım :rolleyes: Ayrıca çamur atsan yönetimi karalamaktan ban yerdin Abi :D