RememberMe vs Shelby

Sahbazzzz

Acemi
Amacım polemik yaratmak değil, kendi klanımı bile tanımıyorum ama onlar için sonuna kadar savaşacağım. Şahsi husumetleri ayırırsak şu oyundaki tek gerçek NOP korkusu maalesef. Shelby ve Vuslat olmasa savaşacak klan bulamayıp usul usul tavla oynanacakmış havası var. Şimdi bana kızan olacaktır ama dünyanın %60 ını kapatmış bir klan varken, hali hazırda savaş veren klanlara savaş açmak oyunun tek galibi olacağı gerçeğini de göz önüne alırsak yancılıktan başka bir şey olmuyor. Dediğim gibi bu dünyada kendi başına mücadeleye başlayan biri olarak yorumladım. Keşke daha çekişmeli bir dünyada savaşabilseydik. Herkese başarılar dilerim. Kırdığımız varsa affola

tunahan5566

Casus
Kanka en son bir yöneticinizi sadece dentistin aldığı köyleri peşletmek için görevlendirmiştiniz nöbet tutturuyordunuz hatırlatırım :)

Evet en son önümüze 2 klan sürüp arkada keyif yapıyodunuz :) 1-2 de içimizde köyünüz vardı işte bişeyler yaptığınızı oyun oynadığınızı felan zannediyodunuz ki biz o arada sağ kıtanın 4/1 ini tek seferde yarmıştık :)

*Leqend58*

Mızrakçı
Bu zamazingonun ciddi problemleri var , Forumda bu arkadaşa yanıt vermemenizi öneririm , şayet kendisini reelde görseniz muhtemelen haline bakıp üzülürsünüz , kendisiyle iletişime geçmezsiniz diye düşünüyorum.

Başta konuştuğu dili anlamada ve konuşmada zorluk çekiyor.
Adama 50 kere NOP-EX ,
NOP tan ayrı bir klan değil ayrı yazma dedikçe adam yazıyor :D

uyznlar

Ağır Atlı
Bu zamazingonun ciddi problemleri var , Forumda bu arkadaşa yanıt vermemenizi öneririm , şayet kendisini reelde görseniz muhtemelen haline bakıp üzülürsünüz , kendisiyle iletişime geçmezsiniz diye düşünüyorum.

Adama 50 kere NOP-EX ,

Adamın amacı düzeni bozmak :D

VsLKompetans

Yasaklı
@Z4M4Z1NGO nün çoğu yorumuna katılmam ama yazdıklarıni öngörmemek için ya kör ya ahmak yada maşa olmak gerekir

Adama 50 kere NOP-EX ,

Amiah

Mızrakçı
zamazingoyla aynı safta yer alıp onunla paralel yorum yapmak zorunda olmak mı

feryatla aynı safta olup onla beeraber hareket etmek mi

ekibini dahi mertçe bu işten çekememesine rağmen sağda solda gezinen yalaköye büyük önder gözüyle bakmak mı

hangisi daha zor:D

VsLKompetans

Yasaklı
Birşeye katılmam için işime gelip gelmemesine bakmam ha orda bizim işimize gelecek de birşey görmüyorum işimize gelmesini beklediğimiz birşeyde yok duruşumuz net öyle yada böyle .

Çoğu yorumuna neden katılmadığını bilmiyorum ama sizin işinize gelecek bir şey olduğu için bu yorumuna katıldığını biliyorum.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Çoğunuz sadece rahatı biliyorsunuz. Sizin kovanınıza çomak girmemiş hiç. (hadi troller atlayın buna sana girmiş filan..) . Yanılgı hepimize mahsus. Ben 4x4 lük biriyim demiyorum. Gördüğümü söylüyorum. Söyleyeceğimde. Yanılabilirim. Ama yanılacağım diye geri adım atacak değilim. Çoğu gibi hata yapmaktan kokrkmam yaptığımda da özür dilerim çok ta diledim. Ne desem boş. Bir gün ya siz bana ya da ben size hak veririm bundan eminim. Ama birilerini rahatsız ediyorsam beni yoksayıp ignorluyabilirler. Ama susturamazlar.

burakaan

Baltacı
Evet en son önümüze 2 klan sürüp arkada keyif yapıyodunuz :) 1-2 de içimizde köyünüz vardı işte bişeyler yaptığınızı oyun oynadığınızı felan zannediyodunuz ki biz o arada sağ kıtanın 4/1 ini tek seferde yarmıştık :)

Demek 2 klanın size yeteceğini düşünmüşler ki haklı da çıkmışlar belli ki :D bende arttırıyorum tek klan bile size yeter de siz sadece RM olarak gelemezsiniz başka zaman denenir o da :D

enesberk

Kılıç Ustası
Demek 2 klanın size yeteceğini düşünmüşler ki haklı da çıkmışlar belli ki :D bende arttırıyorum tek klan bile size yeter de siz sadece RM olarak gelemezsiniz başka zaman denenir o da :D

2 klan adet olarak değil sanırım oynamadın sen. Cidden kendini küçük düşürüyorsun başka yerde polemik yarat.

burakaan

Baltacı
2 klan adet olarak değil sanırım oynamadın sen. Cidden kendini küçük düşürüyorsun başka yerde polemik yarat.

hahahahahaha çok küçük düştüm şuan benim hatırladığım HÜCUM 3 klanından 6 7 kişi savaşıyordu sizinle o yüzden adet olarak 2 klan gördü heralde dedim siz de haklısınız ama herkes başkasını küçültür kendi gözünde...