Reis

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
hayırlı olsun canım su diplomasileri hallettin mi tt2

Canımsın sen, sen pas atarsında ben şut çekmem mi hiç :D bende o iş :p

Modum bence şu forumdan sinser'ı global olarak banlasak hiç bir sıkıntı çıkmaz tt2

Bütün tartışmaların içerisinde yav :D Hep bir tartışma çıkarıyor biz artık tartışma görmek istemiyoruz tt2

Sinser ban ban ban tt2

Bence de en guzeli bu olacak, genel forumdaki yeni nesil elemanlar baya bir rahatlayacak, bana ban atmadan haber verin şuraya bi 20-30 paket kına bırakayım :D

hayırlı olsun tüm dünya oyuncularına başarılar...

Hayırlı olsun hepimize torpilli insan :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Bu sefer 1 ayı görmen dileğiyle Serhat.

Başarılar.

whatsappda hergün görüyor 1 ayı :D utanmaz ayı birde yeni aldığı ferrarisini sergiliyor ,görsüz ayı :D

Boşver dostum, bunların derdi klan degil, sinser...

Biz oyunumuza bakalım...

senin üzerine benzin döküp yakalım diyorum dinlemiyor kimse :D bandan bile etkili yöntem öneriyorum ama nerdeee :p

Modum bence şu forumdan sinser'ı global olarak banlasak hiç bir sıkıntı çıkmaz tt2

Bütün tartışmaların içerisinde yav :D Hep bir tartışma çıkarıyor biz artık tartışma görmek istemiyoruz tt2

Sinser ban ban ban tt2

bu sözleri söyleyen kişiyide geçenlerde ekibe hakaret ve iftira atarken görmüştüm :D ilginçççç, hala banlanmamış :D okey masasındaki yancı gibi bu kişi, banlanması lazım :D

hayırlı olsun tüm dünya oyuncularına başarılar...

kanka teknik olarak imkansız bir dilek de bulunuyorsun :D herkesler başarılı olursa kim başarısız olacak ? dedemmi :D

Bence de en guzeli bu olacak, genel forumdaki yeni nesil elemanlar baya bir rahatlayacak, bana ban atmadan haber verin şuraya bi 20-30 paket kına bırakayım :D

kına poşetlerin üzerine büyük puntolar ile YAMAN HOLDİNG yazılması vE poşetlerin içerisinden yine YAMAN HOLDİNG yazan ürünlerimizin birer insert kağıdı çıkması karşılığında sponsorun olurum , detayları sonra görüşürüz ana şartlarım uygunsa closedeyes

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bengamın rekorunu kıramadın sinser geçmiş olsun :)

yeni oluşumunuzda başarılar

DeletedUser58862

Ziyaretçi
serhat nereye el atsan bişey oluyor la yapma böyle şeyler bak kötü örnek oluyorsun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bengamın rekorunu kıramadın sinser geçmiş olsun :)

yeni oluşumunuzda başarılar

Baştan kısası yanlış koyduk demek ki :D

serhat nereye el atsan bişey oluyor la yapma böyle şeyler bak kötü örnek oluyorsun :)

Olm sizi tanıdıgım gunden beri işlerim yolunda gitmiyor, hayır nasıl oluyorda 2 dir aynı bölgede başlıyoruz onu da çözebilmiş degilim. Bir daha başka worldde oynarsam ekibimi de kendimi de rastgele modda bölge seçimi ile başlatıcam :D