Reis Klanı SA Dileniyor muş..! :)

-isko-

Baltacı
bir oyun için dilenme ben senden medet umacağıma siler giderim, sana da tavsiye ederim :)

Meto.

Yasaklı
Çok haklısın aynı fikirdeyim. Peki Cihadcım, önce goygoyuna söylediğimi iletmişsin. Sonra "ulan bu utanmıyor yaptığından dilendi diyeyim" demişsin.

Yine dediğine göre "tek dostum hamle diyin şahiye vurun" demişim. Bak gram hayır bunu dedim demedim demiyorum mesajlarımızı açmadım bile doğrulamalık. Senin dediklerini doğru kabul ederek ilerliyorum. Buradan dilenme çıkartamadım ben ama. Cihad vasat adamsın silmelik bahane bulma.

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
reis; yargıdan 16 köy almış oyun başından beri. Hala yok demirci çiftlik yıktım havalarındalar :)
sizden aldıgımız köylerin demircilerini indirdiniz bu başarı mı :)

Crystal Maiden

Mızrakçı
Bünyesinde bulunduğum HAMLE klanına katıldığım günden beri bu konuyla alakalı insanlara sürekli malumat vermekten ben de sıkılmaya başladım açıkçası. Sesli sohbette elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum. Yapım gereği böyle konuşuyorum ve sadece yazarken değil konuşurken de bu şekilde olduğu için garipseyenler hatta benden rahatsız olanlar dahi oldu. Kullanıyor musunuz bilmiyorum lakin davet etmeniz durumunda discord sunucunuza katılım sizinle de sohbet etmek isterim. Sanırım bu toplulukta pek yaygın olmadığı için samimiyetime inanmayan insanlar mevcut lakin sizi temin ederim ki böyle bir durum söz konusu değildir.

Bende sizinle sesli sohbet etmek isterim.

Meto.

Yasaklı
Bu arada başlık "dilenme" hakkında.

w84 forum tarihi boyunca bu başlıktan önce 4 kere dilenme kelimesi kullanılmış (kaynak forum ara kısmı)

1. İsko x2 (2sinde de diplomasi dilenmekten bahsetmiş)
2. Sanchex (hammadde dilendiğinden bahsetmiş)
3. T O K Y O (pasif köy dilenmekten bahsetmiş)

Coldlife ve colddeath hesaplarının isko olduğunu düşünmeye devam ediyorum. Kelime seçimleri genel olarak benziyor üstüne sürekli bir iskodan nefret eder gibi övme var :)) Boş işler peşinde vasat

-isko-

Baltacı
Ben dediğim gibi aslı astarı olmayan bende karşılığı olmayan hiçbir şeyi dile getirmem. İnkar bile edemezsin böyle :)
Palyaçoluğun bittiyse uzayabilirsin Burak

***TABUTCU06***

Mızrakçı
Bünyesinde bulunduğum HAMLE klanına katıldığım günden beri bu konuyla alakalı insanlara sürekli malumat vermekten ben de sıkılmaya başladım açıkçası. Sesli sohbette elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum. Yapım gereği böyle konuşuyorum ve sadece yazarken değil konuşurken de bu şekilde olduğu için garipseyenler hatta benden rahatsız olanlar dahi oldu. Kullanıyor musunuz bilmiyorum lakin davet etmeniz durumunda discord sunucunuza katılım sizinle de sohbet etmek isterim. Sanırım bu toplulukta pek yaygın olmadığı için samimiyetime inanmayan insanlar mevcut lakin sizi temin ederim ki böyle bir durum söz konusu değildir.
Sizin mesajlarınızı zevkle okuduğumu bildirmek isterim. Nedendir bilmem bu yazıları okurken kendimi; 1866 yılının kasvetli bir sonbaharında, Saint Petersburg sokaklarında, ellerim cebimde aylak aylak dolaşırken buluyorum.

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Sizin mesajlarınızı zevkle okuduğumu bildirmek isterim. Nedendir bilmem bu yazıları okurken kendimi; 1866 yılının kasvetli bir sonbaharında, Saint Petersburg sokaklarında, ellerim cebimde aylak aylak dolaşırken buluyorum.
İltifatınız için teşekkürler. Lakin 1866 yılı Rus çarına karşı yapılan başarısız suikast girişiminden dolayı tutucuların güçlü olduğu bir dönem olduğu için Petersburg'da o kadar rahat bir şekilde dolaşabileceğinizi zannetmiyorum. Ayrıca 1863'deki Lehistan'daki ayaklanmanın ardından bölgeye çokça gelen mülteciler sebebiyle sokaklar pek tekin değildir diye tahmin etmekteyim. Zaten Petersburg ekim ayındaki sıcaklık ortalaması 4 derece olduğundan dışarıda dolaşmanızı da istemem.