reborn klanı hk.

Harley.Quinn

Yasaklı
sürekli bahsi geçen arkadaş yusuf
herkesin nefretle bakmasından,seveni olmayan,türlü türlü oyunlar çeviren, gerisini siz ekleyebilirsiniz. bu sebeplerden kimliğini sürekli gizleyen arkadaş.

burası yolun sonu.

3 4 w dir yalvar yakar beni oyuna çağırıyorsun yoğun olmama rağmen geliyorum seni kırmamak için herkes yazıyor ne işin var yusufla falan diye bende gereken cevabı verıyordum.
tabi w60 da bütün mazin anlatıldı seni ne kadar yanlış tanıdığımı öğrendim.
sana karşı kötü konuşanlara gereken cevabı vermekte hata etmışim kim ne dediyse haklıymış şimdi daha net öğrendim.klanlar serüvenin en lüzümsuz oyuncusu oldugununda altını cızmek ısterım.herkesde yusuf kım yusuf neyın nesi gibisinden sesler cıkıyor sımdı herkes senı tanımıs olacak.
w60 da yusufla beraber kurduğumuz klanda yönetimi ayarlama aşamasında sıkıntı yaşadım aramızda geçen bazı konuşmalarından dolayı bu yazıyı yazıyorum... (çok fazla detay vermek istemiyorum) aynı sorunu w60 da tanıştığım adam gibi adam birisi daha yaşadı ve yusufla yollarını oda ayırdı...

söyleyeceklerim bu kadar... herkes kimin ne olduğunu öğrensin oyunda olsa karakter ve saygı en önemlisi.
herkese iyi oyunlar...

Biraz önce vp resimleri ile yüklemiştim sanırım şikayet üzerine kaldırıldı.

YALNIZBARON

Yasaklı
Atalarımızın bir sözü var ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Sizler bir duman görmüşsünüz arkadaşlar burada baya bir şikayetçi ama yine de konduramamış peşinden gitmişsiniz.

Umarım tüm camiaya ders olmuştur. Geçmiş olsun , olaya pozitif bakın dünya yeni emekleriniz kaybolmamış.

KarPrensi

Acemi
Benim Yusuf :) Hiç yazmayacaktım foruma adıma başlık açacak kadar ne yaşadınız merak ettim :) Sen soruma cevap versene ne oldu @Harley.Quinn Murat Uçar sen misin?

Harley.Quinn

Yasaklı
Beni tanımıyor musun :D reborn klanını kurdugun hesaptan yazamıyor musun arkadaslar karıştırıyor sonra bak

KarPrensi

Acemi
Blackwidow denen eleman yazılanları beğeniyor sen nasıl bir omurgasızsın ? W51 de savunma savunma diyip ağlayıp durdun yine bizimkiler korudu beleş köy verdi kalkıp düşmana geçtin :) Yetmedi kendine fiyat biçmişsin anlattılar. Kaç paraysan o kadarlık konuş desem foruma girmeyeceksin daha :)

Yetmedi Harley ismini korkuyorsun acaba bu ne diyecek diyip ismini söyleyemiyorsun.

Kral katili dir yancılarıdır dün anasına sülalesine sövdüğü myw den sakaryale den özürler diliyor abi çekiyor erhana sen neler dedin ne çabuk unuttun şimdi abi diyorsun yetmezmiş gibi onuda geçiyorum :) Neyse açıklamayacağım hepsinin ss leri duruyor bende de sizin gibi foruma kalkıp neyi ıspat edeceğim bilen bilir bizi.

başka düşman kaldıysa selamlar

Napolyon2.0

Yasaklı
Blackwidow denen eleman yazılanları beğeniyor sen nasıl bir omurgasızsın ? W51 de savunma savunma diyip ağlayıp durdun yine bizimkiler korudu beleş köy verdi kalkıp düşmana geçtin :) Yetmedi kendine fiyat biçmişsin anlattılar. Kaç paraysan o kadarlık konuş desem foruma girmeyeceksin daha :)

Yetmedi Harley ismini korkuyorsun acaba bu ne diyecek diyip ismini söyleyemiyorsun.

Kral katili dir yancılarıdır dün anasına sülalesine sövdüğü myw den sakaryale den özürler diliyor abi çekiyor erhana sen neler dedin ne çabuk unuttun şimdi abi diyorsun yetmezmiş gibi onuda geçiyorum :) Neyse açıklamayacağım hepsinin ss leri duruyor bende de sizin gibi foruma kalkıp neyi ıspat edeceğim bilen bilir bizi.

başka düşman kaldıysa selamlar
Birader @Centurion* hesabından yaz :) gerek yok böyle şeylere

Harley.Quinn

Yasaklı
aferim konuyu kaydırmak üzeresin :) vp dan bana mesaj atarsan eskı konusmalarla beraber son attın mesajı buraya atarım . :)

senın kım oldugunu ne halt oldugunu öğrenmelerini istedim. Fazlasını istesem onuda yapardım ama gerek görmedim.. Herşeyin vakti zamanı var

KarPrensi

Acemi
Ne kadar düşmanım var ise kardeş olmuşsunuz çok BÜYÜĞÜM sizin bu birlikteliğiniz beni gerçekten sevindirdi. @Mr.Storm @Strafe modlarım gördüğünüz üzere hiç bir şekilde ne laf attım ne bulaştım kendileri kaşınıyor ben gelince kaçıyorlar. kaçacaklar. kaçtılar

KRAL KATİLİ w51 de senin abilerini de seni de toplamadık mı senin o abilerin canların sevdiğin abilerin senin arkanda durmadı hala onlarla beraber oynuyorsun acınacak haldesin :) Rakibim değilsiniz büyükleriniz gelsin. Yada onlarda gelmesin ben gidiyorum çok sorulmuş açıklama yaptım

daha konuşmaya devam edilirse @Harley.Quinn den başlayarak hepinizin şuan abi dediklerinize küfürlerinizi bulup paylaşırım :) Abilerinizde kalmaz

KALIN SAĞLICAKLA meşgul ettiğim için kusuruma bakmayın tanımayanlar. Oyunumuzu oynamaya geldik iyi olan kazansın başarılar cümleten hayırlı geceler.