REİS vs YARGI

54markus54

Çaylak
k44ün en solundasın önce bi sınıra gel de konuş. O kadar arkada ne yapıyon yoksa sınıra tokatladığımız klan arkadaşlarına savunma mı yetiştirmeye çalışıyorsun?
cevabını alacaksın merak etme haritadan en muzdarip olan kişilerden biriyim yoksa bilirdim ben sana yapacaklarımı multici seni

54markus54

Çaylak
Ohooo daha savaşın 2. günü böyle ağlayacaksanız, iftira atacaksanız işimiz iş aslan parçası :)
yaaav kardeşim kimsenin size iftira attıgı yok güzel algı yapıyosun en iyi anladınız şey bu zaten ayrıca neden aglayayım bu bi oyun nihayettinde kazanmakta var kaybetmekte siz kazanırsanız ilk tebrik edenlerden biride ben olurum iyi olan kazansın

-isko-

Milis
yaaav kardeşim kimsenin size iftira attıgı yok güzel algı yapıyosun en iyi anladınız şey bu zaten ayrıca neden aglayayım bu bi oyun nihayettinde kazanmakta var kaybetmekte siz kazanırsanız ilk tebrik edenlerden biride ben olurum iyi olan kazansın
Az önce multici seni yazdın ya birader kafanıza her vurana hile multi diye ağlamayın efendi gibi tebrik etmeyi öğrenin. 3 oyuncun oyunu bıraktı 3 oyuncun oyundan düştü bırakmak üzere. 1 köy kaybettiniz. 6 kafa adamın demircisi yıkıldı. Daha çıkıp buraya utanmadan üstten üstten yazıp boş beleş sallıyorsunuz.