Rayban World vs Dagger & Miralay

• Konuyu başlatan DeletedUser65657
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39108

Ziyaretçi
arkadaşlar bu kadar birleşme taraftarıysanız birleşelim kapatalım dünyayı. bu ne böyle:)

DeletedUser61077

Ziyaretçi
Gerçekten amaçsız ve ucu bir yerlere varmayacak tek amacın rahatsız etmek olduğu belli olan mesajlar atarak zevk alınması yada bir yerlere ulaşılmaya çalışılması garip geliyor. Savaş isteniyorsa klan üye profilimize karşı geçekten hoşlanmadığınız bir durum varsa savaş ilanı gönderirsiniz tüm oyun severler de izlerler. Diplomatik olarak dünyanın alt kısmı kapanmışken üst tarafın orta doğu misali karışık olmasının kimseye yaramayacağı düşünülüp, oturup savaş muhabbeti yapılınca da aslında iki ekibinde tarz olarak birbirine benzediği ve iyi anlaşacağı görülüp verilmiş bir karar. Bu neden diğer klanları rahatsız eder? Bunun cevabını yıllardır klanlar oynayan herkes biliyordur görüşündeyim. Söylediğim gibi bir rahatsızlık varsa savaşacağız sizinle dersiniz yollarsınız daveti iyi olan kazanır olay biter.

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Dünya durumuna göre karar aldık dememize rağmen "bizden korktunuz, bizden korktunuz" demenizi hayretle seyrediyorum:)

e0FtOC.jpg

DeletedUser65657

Ziyaretçi
Zorbayı dünya olarak kabul eden arkadaşımızada teşekkürler :D hala neyi anlamıyosunuzki diyoruzki pk olsun zorba olsun gover olsun bunlar kıtasını kapatmıştı biz birbirimizi yiyoduk.iki ekip worldu kapatma kafasında olduğumuz için konuşup anlaştık hala neyin kafası :)

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Tamam anlaşıldı size laf anlatılmaz egonuz havalarda uçuyor. İnandık o zaman:p:p

TZ9Dqu.jpg

kralemre96*

Okçu
Her postun altına bu tarz saçma troll yorumlar atmak için kaç pre veriyorlar? Gel ben 2 katını vereyim az da bizi yağla..

zaten arkadaşta kendisi söyledi diğer kıtaların kapanması nedeniyle böyle bir anlaşma yaptık diye
ben kendi mizahımla fikirimi belirtiyorum sana ne oluyor?
merak etme yağlı kazıkla geleceğiz sizin tarafa

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Kazık zaten başlı başına tehlike araç burda ima ederken yağlı kazık neden denir.. yağ sürersen elinden kayma olasılığı var .mantık dışı bir kelime yağlı kazık...

DeletedUser2733

Ziyaretçi
yazılanları okudumda bır taraf ısrarla acıklamaya calısıyor dıger tarafsa bızden korktunuz dıye tutturmus ....anlamadıgım adamlar bırlesmıslerde baska dunyayamı gıtmısler aynı yerlerınde duruyor burda konusacagınıza gıdın vurun yok mesele baska benım anladıgım ıkı klan savasırken dıgerlerı bundan faydalanacaktı sımdı savas olmayınca hevesler sankı kursakta kalmıs sıkıntı bu gıbı geldı ...