Raporlar

ßyrock

Çaylak
Başka bi önerim daha vardı onun ardından bunuda eklemek istedim :)
Bildiğiniz gibi raporları incelerken raporun üst kısmında resimler oluyor.
Oyuna can vermek adına; burdaki resimler: hareketli resime yada video haline getirilse güzel olur diye düşündüm.
Sonuçta savaştan bi kare ekrana gelse "savaşıp yenildiğini yada yendiğini" gösteren bi video türü birşey lazım diye düşünüyorum. Sizlerin düşüncelerini bilemem, saygı duyarım ama oyun sadece rakam ve resimlere kalmamalı diye düşünüyorum :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
savaşlar anlık değil de belli süreye yayılsa olabilirdi.ama 1 saniyede bakılacak rapor için neden 10 saniye video yüklenmesini bekleyelim

ßyrock

Çaylak
hayır düzen neden değişsin ki başka oyunlarda nasıl savaşı gösteriyorsa burda da aynı şekil olsun demiyorum.
Savaş gösterilsin demiyorum; sembolik olarak hangi askerlerle saldırıldıysa-savunulduysa onlarla ilgili bir video bulunsa güzel olur oyuna,zaferlere renk katılırdı diyorum.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
tamam da bende 1 saniyede bakılacak rapor için neden 10 saniye sayfa yüklenmesini bekleyelim diyorum :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
değil ama niye 1 saniyelik bakıp çıkılacak olan bişeyi uzatalım ki :)

ßyrock

Çaylak
ya spoiler gibi olabilir en azından :D ister görüntüle ister görüntüleme; amma eleştiri aldım ha :D biride olumlu birşey desin desteklesin yaf :D

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Tamam da atakan o görseller ayarlardan kapatılabiliyor, isteyen kapatır. Ki ben hep kapatırım.

KtuqoZl.png

Bence iyi bir öneri :)

DeletedUser57384

Ziyaretçi
Bir oyunun piyasada başarılı olabilmesinin çok önemli etkenlerinden biri minimum yer kaplayarak o yerde maksimum hizmeti verebilmesidir. Bu nedenle bu tür bir olay gerçekleştirilse bile minimum yer olayını bu durum biraz bozduğundan benim düşüncem ayarlardan bunun kapatılabilmesi yerine açılabilmesi şeklinde olması yönünde.

Bu şekilde yapılsa bile bu güncellemenin öncesinde oynayıp sonra gelecek kişilerin değişimden bir şekilde haberdar olabilmesi gerekiyor, bunun çözümünü şimdilik bulamadım.