Ramazan turnuvasi

• Konuyu başlatan DeletedUser65203
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65203

Ziyaretçi
Ramazan turnuvalari basliycakmi bu sene speed de.?

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba,

Speed raundlardaki turnuva özelliği tüm sunuculardan kaldırıldı. Yetiştirebilirsek bir puanlama sistemi ile birlikte forum üzerinden takip edilebilecek bir turnuva oluşturacağız. Yetiştiremezsek sahur vaktinde aktif olacak şekilde ödüllü raundlar ayarlayacağız.

İyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba,

Speed raundlardaki turnuva özelliği tüm sunuculardan kaldırıldı. Yetiştirebilirsek bir puanlama sistemi ile birlikte forum üzerinden takip edilebilecek bir turnuva oluşturacağız. Yetiştiremezsek sahur vaktinde aktif olacak şekilde ödüllü raundlar ayarlayacağız.

İyi oyunlar.

Gözümüz forumda bekliyor olacağız o halde, teşekkürleer

DeletedUser65203

Ziyaretçi
ayaz nasıl kaldırıldı dedigi ne oluyor anlamadım ?

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba,

Turnuva maalesef yetişmedi. Ancak her gece sahur raundları olacak. Raundlarla ilgili geri bildirimlerinizi (başlangıç-bitiş saatleri, hız, özellik vb.) bu başlık altından yapabilirsiniz.

İyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Mayıs bey selam, turnuva olmasa bile bu şekilde speedler aksamadan koyulursa bizim için yeterli olur diye düşünüyorum. Ve de az önce açılan sahur roundunda klan limiti 2 yazıyordu fakat 1 olarak ayarlanmış. Onun dışında bi hata gözlemlemedik eğlenceliydi, sevgiler

DeletedUser66853

Ziyaretçi
Merhaba, herkese iyi oyunlar.
W46'da oynuyorum ve açılışına denk gelip, gecikmedikce hızlı raundlarda yer almaya çalışıyorum.
Benim önerim ise eğer mekaniği ve oyun zevkini aksatmayacaksa hızlı raundların oyuncu kapasitelerinin arttırılması.

Bu sayede hem klanlar genelinde teşvik artar ve yeni oyuncular kazanılır, hem de mevcut oyuncuların ilgisini çeker. Bu oyunu özel kılan başlıca etkenlerden biri oyun içi komünite, hızlı raundlarda ise bunun olumlu yönde etkileneceğini düşünüyorum.

Özellikle W46'da bizim gibi sıkılanların ilgisini cekecektir,
ve eklemek isterim klansavaslari, klanlar'da hızlı raundlar yokken ben Alman sunucularında SDS kollardım, yani demem o ki hızlı raundların da kendine has bir kitlesi var ve oyuncu çekecektir, hem de daha keyifli olacaktır.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Merhaba, herkese iyi oyunlar.
W46'da oynuyorum ve açılışına denk gelip, gecikmedikce hızlı raundlarda yer almaya çalışıyorum.
Benim önerim ise eğer mekaniği ve oyun zevkini aksatmayacaksa hızlı raundların oyuncu kapasitelerinin arttırılması.

Bu sayede hem klanlar genelinde teşvik artar ve yeni oyuncular kazanılır, hem de mevcut oyuncuların ilgisini çeker. Bu oyunu özel kılan başlıca etkenlerden biri oyun içi komünite, hızlı raundlarda ise bunun olumlu yönde etkileneceğini düşünüyorum.

Özellikle W46'da bizim gibi sıkılanların ilgisini cekecektir,
ve eklemek isterim klansavaslari, klanlar'da hızlı raundlar yokken ben Alman sunucularında SDS kollardım, yani demem o ki hızlı raundların da kendine has bir kitlesi var ve oyuncu çekecektir, hem de daha keyifli olacaktır.
Öneriniz gerekli alana taşınmıştır.

DeletedUser66808

Ziyaretçi
adminler ilgilenin lütfen şu sahur raundlarıyla. Saat 23:32 oldu açmadınız. hadi önceden 5 dk öncesinde koyardınız planlıya onada alıştırmıştınız bizi , yine bekledik koymadınız bu seferde.

DeletedUser65203

Ziyaretçi
speed acın speed sayın modlar dün açmadınız bugun açın en azından