Ramazan Turnuvası

Ortalama Biri

Misyoner
Aaa Stormun postunumu alintilamişsin sen , dikkat etmemişim valla ona :D Bileydim yazmazdim hiç . Sonra adımız çıkar felan neme lazim :)

Taşkala yapacaktım ama unut herseyi :p

Ben çıkarırım adını merak etme :p Zamanında benim adım çıkmıştı da ban yiyince rahatladım :p

John Benjamin Toshack yaşlı başlı adam. Uğraşma adamla :p
Neyse mübarek günlere az kaldı zaten. Storm da cevaplamadan geçer gider bu konu.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Ortaya yazın yazıyı sonra aa görmedim :D

You Win

Kılıç Ustası
bugun 2 speed actiginiz icin tesekkur ederim

saat 23:00 da baslayip 02:00 da biten speedleri de bekliyoruz :)

DeletedUser57933

Ziyaretçi
Anlaşılan eskisi gibi speed'e verilen bir önem kalmamış. Gerçekten üzücü bir durum. Sorun nerede bilmiyorum ilgisizlik, umursamazlık, görevsizlik vs. artık her neyse inşallah yakında geçer ve eve geldiğimizde kafa dağıtacak güzel raund'lar görürüz.

DeletedUser57450

Ziyaretçi
Yani ramazanda speed oynamak için pre aliyoruz kullanamadann bitmesin bari :)

DeletedUser58640

Ziyaretçi
Anlaşılan eskisi gibi speed'e verilen bir önem kalmamış. Gerçekten üzücü bir durum. Sorun nerede bilmiyorum ilgisizlik, umursamazlık, görevsizlik vs. artık her neyse inşallah yakında geçer ve eve geldiğimizde kafa dağıtacak güzel raund'lar görürüz.

Nerde o eski speedler :/

ZywOo

Milis
Speed de eskisi gibi savaş olmuyor biraz yoğunluk gösterin şu speede zevk alalim

K A R M A

Baltacı
Teknik anlamda roundların nasıl açıldığını bilmiyorum zorluğu nedir bilemem fakat Ramazan ayında talep çok oluyor siz de biraz ekstra ilgilenirseniz memnun kalırız. İyi çalışmalar

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Adminler ramazan ayı raundlarıni artık belirlerseniz iyi olur Geceleri en azindan boş vaktimizde zaman eritiriz.