Ramazan Turnuvaları 2016

• Konuyu başlatan Hestai
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ZdVqb3.png

Merhaba,

Geçen sene düzenlediğimiz gibi bu Ramazan ayı boyuncu da sürecek olan Ramazan Turnuvaları 2016'yı siz oyuncularımıza duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Ramazan ayı boyunca her öğlen ve gece yapılacak olan raundlar sonunda Ramazan Turnuvaları şampiyonları belirlenecektir.

Ramazan Turnuvaları raundları her gün gündüz 13:00-16:00 ve gece 23:00 ile 02:00 arası yapılacak. Öğlen ve Gece turnuvalarının puanları ayrı değerlendirilecek. Planlananlar kısmından raundlara göz gezdirebilirsiniz.

Turnuvalarımız; oyuncu (sıralama tabanlı) ligleri şeklinde olacaktır. Detaylar ve puanlama sistemi için;

Oyuncu (sıralama tabanlı) ligleri

Turnuvaların genel takibini ise BURADAN yapabilirsiniz.

ÖDÜLLER
(GECE VE GÜNDÜZ TURNUVASI İCİN)

Turnuva 1. lerine 1500 Premium Puan + Büyüyen Ekinler
Turnuva 2. lerine 600 Premium Puan + Hammadde Paketi (%5)
Turnuva 3. lerine 400 Premium Puan + Baskın Güçlendiricisi

Klanlar Türkiye Takımı olarak tüm oyuncularımıza keyif dolu bir turnuva süreci dileriz.

Not: Turnuva hakkındaki soru/görüşlerinizi bu başlık altından yöneltebilirsiniz.

Tanımsız

Okçu
Hrb8 barbar alımlı ve saat yapılacaksa bence vazgeçin.
http://prntscr.com/bb6o8i
HRB8 ve olan istatistiğe bakın. Oyun zevki '0'. Savaşmak isteyen adam yok. Daldığım adam ana avrat sövüyor. HRB8 kesinlikle olmamalı.

Tanımsız

Okçu
Gösterilen istatistik sadece saldırı istatistiği. Hiç kimse saldırmıyor.

http://prntscr.com/bb6pc4 Toplam istatistikte farklı değil. Hrb3'te bile toplamda 400 k istatistik yapılabiliyorken (o 4 saat filan denmez heralde komik olur :D) bu istatistik ne oluyor. :)

Barbar alımsız depolama sistemli akademi varsa oynanabilir ancak.

DeletedUser31753

Ziyaretçi
çok doğru bende hiç zevk almadım. köylerimdeki orduları kami olarak attım bir tane patmamazmı ya :D çogu geri döndü

DeletedUser

Ziyaretçi
Hrb kaç olursa olsun barbar alımı olmamalı. Olacaksa boşa oynamayalım şahsen ben katılmam.

Lloyd

Casus
Barbar alımlı roundların %99 una girmemiş biri olarak. turnuvalarda barbar alımı olmasını doğru buluyorum. ancak hrb8 roundlar yerine oyun hızı 400x'e 0,8 birim hızında hrb3 konulup gündüz roundu olması dolayısı ile 4 saatlik yapılabilir. haydi illa büyük başlangıç olacaksa da hrb7 ve hrb8 paket sistem olmalıdır.

DeletedUser32810

Ziyaretçi
Eğer turnuvada hrb 8 raoundlarda barbar alımı kapalı olursa en çok multiyi kim getirirse o kazanır gibi bir sonuç ortaya doğacağı ,açılan hrb8lerden aşikar olduğunu düşünüyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Barbar alımı olursa Hrb61 olsa girmem :D Çok netim bu konuda. Barbar alıp defans basan oyuncu kesiliyor başımıza.

Balondoor

Kılıç Ustası
barbar alımlıda barbar köyleri 3kya kadar gelişir diyor :D acaba biz 9 kdan başlıyacaz barbarlar 0dan başlayacak ibi bişey mi var :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu oyunun en cazibeli kendine çeken tarafı klan limiti

Tanımsız

Okçu
En fazla 10 oyun oynayabilecem hrb8 lerdede mis gibi barbarlarimi alip savunmami kasicam. Siz ne yaparsiniz bilmem. :D

DeletedUser32810

Ziyaretçi
Bu turnuva toplamda 3 saatlik, 30 raunddan oluşacaktır. Her round farklı özelliklerde olacaktır.
Planan raoundlarda gundüzleri sadece hrb 8 geceleri sadece hrb 0 olması bir tesadüf mü ?Her ROUND farklı özelliklerde olucak kısmı sadece benim mi ilgimi çekti ? yoksa haftalık olarak değişecek bir sistem mi uygulanacak ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Değişebilir haftalık olarak, geçen sene değişiyordu :)

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Yoo. Geçen sene otuz ramazan roundunun otuzu da hbr0 idi.

Tanımsız

Okçu
Yok adam hakli. Ağustos turnuvasi farkliydi her hafta degisiyordu. Ns guzeldi gecen sene :D 4 saat Hrb0. her gun