PUSULA

DeletedUser65630

Ziyaretçi
Yeni açılacak olan dünyamızda başarılar dilerim :)

DeletedUser57954

Ziyaretçi
hızlı dünyaların hızlı klanı başarılar dilerim. pre'de işin içine girince rakiplerinize ayriyetten bol şans diliyorum :D

UcanZi

Çaylak
Hangi dünyaya giriyoz deyipte girmediğimizi gördünüz sevgili arkadaşlar
Baktık klasik kesmedi yeni yeni toylar tat vermedi burda bari azcık tat alalım

**Küvet**

Yasaklı
öncelikle başarılar

aklımda bi soru var

1- pusula kuzeybatı dışında bi bölgeye giriş yapmaz diye biliyorum, buradada geçerli mi? udw varken?

rascal125

Kılıç Ustası
o anlamda demedim zaten köyleri bir yere kadar kasıp birilerine verip çıkma ihtimalinize karşı dedim hocaa :D ya da pre kasacaksınız.. uzun soluklu oynayacağınıza inanmadım ben pek :p

DeletedUser66182

Ziyaretçi

Sercan bir gün seni ve ekibini tokatlayacağız :) haberin olsun :D çok agresif gördüm seni bu tanıtım da :D

UcanZi

Çaylak
Sercan bir gün seni ve ekibini tokatlayacağız :) haberin olsun :D çok agresif gördüm seni bu tanıtım da :D

canın yerem abim
bu mustafadan alışkanlık kaptık Allahım yarabbim ya :D herkese istemsiz bir biçimde canın yerem diyesim geliyor
ya bizi biri tertemiz tokatlasada millette kan davalısı gibi bakmasa her dünya :D

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Pusula ekibindeki oyuncuların başarısından tecrübesinden oyun kalitesinden kimsenin pek şüphesi yok. Gerçi artık 3-4 yıldır oynayan herkes oyuncu iken bunun aksine herkes ekip olamıyor. Pusula ekip olmayı gerçekten iyi başarıyor. Çok değer verdiğim insanlar var, reelden de tanıdığım. Lakin açıklama tarzı çok itici olmuş, Yani pusula clasicte gerçekten güzel oyun oynadı, Oyun başından sonuna kadar kontrolü kaybetmedi lakin geriye dönük baktığımızda oyunun hakkını verip serverları kapatmış bir sürü ekip varken bu şekilde bir yazı ile giriş yapmak çok itici geldi bana. Hani sana yakışabilir temsil edebilir ama o klandaki konuştuğum birkaç kişi bile bu açıklamayı Yersiz ve itici bulmuş...

Ben sizleri yıllardır tanırım, Ben bile talihsiz bir açıklama olduğunu düşünüyorum. Egoistiz demek de haklı çıkarmıyor bazen insanı. Oyun altı üstü...

DeletedUser66182

Ziyaretçi
canın yerem abim
bu mustafadan alışkanlık kaptık Allahım yarabbim ya :D herkese istemsiz bir biçimde canın yerem diyesim geliyor
ya bizi biri tertemiz tokatlasada millette kan davalısı gibi bakmasa her dünya :D

Ya mustafa alem herkese düşmana bile canınızı yerim diyor :D Sercan birleşimler ile diplomasiler ile yıkılmaz PUSULA. Pusula anca kendi gibi kadrosunu oturtan dinamikleri sağlam bir yönetim klanı yıkabilir :) işte bu yüzden takdir ediyorum seni liderliğini ve ekibi. Uzun vaadeli vizyon planım PUSULA yı tokatlamak. :D w11 günlerini özledim :) çok güzel savaşıyorduk be.