Pusula

• Konuyu başlatan DeletedUser30863
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
değiştirmiyorum ki kimseyi :D en son w19'da kullanıyodum isim ve nicklerini yazıyodum hatırlamak için :D
Senin ismin baris b***** olarak gözüküyor.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
hadi seninkini bende tahmin et :D benimde bi takıntım birinin ismini almıyorsa değiştiriyorum :D uzun seninki baya diye değişmiştim :D

pusulacı arkdaşlar kızıcak ama bu saate çokta umrumda değil :D işgal ettik başlıklarını

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu arada artık isim soy isim yaptım onu eskiden nickleri sıralamıştım heralde :D

DeletedUser32540

Ziyaretçi
bi ara ataya ulaşıp onu tekrar okumam lazım onda linki var direk açıyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahaha caps attı ya harbi öyleymiş :D yıllardır ben sana yazınca youtube yorumu mesaj attı diye mi çıkıyom la :ASD:AS:DA

DeletedUser32540

Ziyaretçi
bana yazasın gelmiyor artık değilmi :D:D
en güzelide youtube yorumu is now online :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yahya abi ekipten bahset sercan yıldırım ismail efe bunlar önemli kayıplar.
Rahmi özlem sibel adını bilmiyorum vs.vs.vs nickli bir oyuncu vardı mikail selami flan geliyomu

DeletedUser58282

Ziyaretçi
Oyun başlayınca merakın giderilir merak etme. closedeyes

DeletedUser

Ziyaretçi
Peki bakalım sercansız pusula şahsız saldırı ordusu gibi olacak ama sonuçta saldırı ordusu kalitesi tartışılmaz başarılar...

DeletedUser30863

Ziyaretçi
bizim oyunumuzkişiler üzerine kurulu olmadıgından çok etkisi altında kalmayız bizimki ekipişi eksiklikleri illaki fark edilir ama unutmayınki oyunun kaderini yönetim şekli ,diplomasi ve baglılık belirler ve biz bunlaın hepsine sahibiz tabiki eksigimiz var oda bizim handikapımız olsun