Pusula

• Konuyu başlatan DeletedUser30863
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Burdan öncelikle uçan gobraya sesleniyorum kendisini C3 teki verdiğimiz çok güzel savaştan dolayı ve C3 ü kapatmaları adına tekrar tekrar tebrik ediyorum ve C5 için öncelikle kendisine sonra da pusula ailesine başarılar diliyorum umarım bir gün uçan gobra ile aynı klanda bulunuruz :)

Lloyd

Mızrakçı
aranızdan pek kimseyi tanımasam da. klanlara kattığınız rengin tartışmasız olduğunu düşünüyorum, başarılar dilerim. ulusal speed turnuvası ile birlikte büyük haz alarak takip edeceğim bir classic olacak gibime geliyor :)

DeletedUser30863

Ziyaretçi
aranızdan pek kimseyi tanımasam da. klanlara kattığınız rengin tartışmasız olduğunu düşünüyorum, başarılar dilerim. ulusal speed turnuvası ile birlikte büyük haz alarak takip edeceğim bir classic olacak gibime geliyor :)

teşekkürler

DeletedUser43647

Ziyaretçi
efe kasacakmış bu dünyada .kesin bilgi yayalım

DeletedUser30863

Ziyaretçi
efe gelmez onlar artık lol cü oldular ::))ah o hami yokmu pusulanın belalısı herkesi lole çekti

DeletedUser

Ziyaretçi
Kim demiş Sercan yok diye komutanlarida baslatacam savunma basacaklar benim içinthumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
Ablam olan birseyi bahsetmeye gerek duymadım :) . Cem abiyi aldım bu sefer senden o konuda kusura bakma artık :)