Pusula

• Konuyu başlatan DieYoung
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
basarilar pusula .bizim ekip baslamasa sizinle baslamak isterim bakalim kismet :)

DeletedUser240

Ziyaretçi
Oldum olasi bu klani sevmemisimdir insallah hep birinci olursunuz. Ama dunya kapatamassiniz sizde o beceri yok.:) saka bir yana arkadaslar basarilar dilerim ama pusulayi sevnin buda bir gercek ayrica cevap verim sevmekte zorunda degilim degilmi

DeletedUser49117

Ziyaretçi
sevmek zorunda değilsin tabii ki hocamda dünya kapatamazsınız kısmını anlamadım :D

DeletedUser240

Ziyaretçi
Sizde uc aydan fazla oyunda olan kac oyuncu var classic uc ay surdu cunku soyle uc swne bir dunyada oynayan mesela

DeletedUser49117

Ziyaretçi
w17 de 1 yıldan fazla savaştığımızı örnek verebilirim :D

DeletedUser53664

Ziyaretçi
Oldum olasi bu klani sevmemisimdir insallah hep birinci olursunuz. Ama dunya kapatamassiniz sizde o beceri yok.:) saka bir yana arkadaslar basarilar dilerim ama pusulayi sevnin buda bir gercek ayrica cevap verim sevmekte zorunda degilim degilmi

ben pusulayı seviyorum...bir dünyayı kapatnak için sadece o dünya ya odaklanmak lazım...daha önceleri tüm w lere nerdeyse giriyolardı şimdi sadece clasikte oynadıkları için pusula kapatabilir...aynı bölgede başlamış olmamız sanki pusula için o bölgeye gelmişiz havası yaratdı bir kaç yorum vardı bu şekilde ..kimseyle özel bir sebepten gelmedik onu netleştiriyim zamanının ne göstereceği bilinmez hele bi oyun baslasın...pusulaya canı gönülden başarılar dilerim....

DeletedUser240

Ziyaretçi
Sorun yok kafamiz rahat en azindan oyun oynuycaz gerisi teferruat...

Bak onu atladim ozur dilerim 23 dunyada o bir ilkti zaten kusuruma bakma yaslilik