Pusula

• Konuyu başlatan DeletedUser2758
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Dostlar Pusula klanı w22'e filan gelmeyecek arkadaşlar troolluk yapmışlar :)
Bizim w17de işimiz bitmedi tüm dünyaya karşı olan savaşta hepsini yerin dibine gömmeden de başka bir dünyaya başlamaya niyetimiz yok açıkcası.
Baktım dostlarımız alınganlık yapıyor şaka fazla uzadı diye hissettim o yüzden eğer böyle bi niyetimiz olsaydı dostum gördüğüm kişilerle bizzat ben irtibata geçerdim.
Başlayacak olan klanlara başarılar dileriz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yeniyim online sürem iyi aranızda yer varsa klana gelebilirmiyim?

DeletedUser

Ziyaretçi
Demek Pusula, Kapak ve Vuslat'a dayanamadı. Üzüldüm, kapak ve vuslat şu anda milyonluk hesaplara sahipse, pusulanın yanlış stratejisinden ötürü. Anladık ki, yılanın başını küçükken ezeceksin :).

bence bu konunun açılma sebebi senin gibilerin yazılarını okuyup ss lerini alıp bağıra bağıra gülmekti ama o kadar inandırıcı değil ki senden başkası da çıkıp bunu söylememiş bari sana güleyim dur :D :Dsajdoasajodhaodahdaıoshaodho adjoasjd :D :D ilahi :D :D

DeletedUser42651

Ziyaretçi
başlasanız iyi olurdu aslında, miladı dolmuş dünya yerine yeni bi dünya her zaman iyidir.

DeletedUser

Ziyaretçi
başlasanız iyi olurdu aslında, miladı dolmuş dünya yerine yeni bi dünya her zaman iyidir.

pusulayı yeni bir dünyada tam takım bende görmek isterim ama 17 de olaylar karışık gelecekleri hiç akıl işi değil

DeletedUser12293

Ziyaretçi
bir ara bir hesap bakmiştim ama sanırım o zaman lavabo nun ekibiylen savaşiyordu unutum ismini ama op yiyordu bana vermişlerdi :)