Pusula

• Konuyu başlatan UcanZiwasHere
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben hesabımı sile almıştım. Sonra sercanın bir hesabını oyna sokup en azından w15 i takip ederım dıyordum sonra bi baktım rıza abim orda ( daradevil ) o da oylesıne takılıyormus. Sonra dedıkki hadi oynayalım. Bir iki arkadaş daha aldık yanımıza tecrubesız ve tecrubelı oyuncuların bır arada oldugu bir klan oluşturduk. Öyle iddiamız felan yok. Sadece kurulan pusula klanının amacını yazmak istedım. Klanımızda eski pusula kurucularından ben ve sercan varız sadece. Sercanda sadece muhabbetıne duruyor. Bende gun ıcınde oldugum kadarıyla bakıyorum oyna. Herkese başarılar diliyorum.

mmrbaris

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
güzel ya hayırlı olsun kalıcı olmanızı isterim w15tede. sercanda oynasın muhabbet etmesin sadece kendisinden ricamdır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Muhabbette ne muhabbet lan günde 1 kere selam yazıyorum yazmıyorum :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Valla ahır bile kurmadım lan :D Ne ahırı bizim elek asılı hala duvarda :D Bıraktım oyunu arkadaş niye kabullenmiyonuz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sözde gelıp bana maden destek yapcaktı efe. sozde gelıp savunma destek yapcaktı. Destegını gectım mesajlarda 2 gun once odun at lan bana balta kasıorum demiş:D

Sözüm ona bana destek olcaktı:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kanka 500 balta oldu emir ver kellesini alayım kesim yaparım işte fena mı :D 1 k demir var lan teklfi koy :D

DeletedUser

Ziyaretçi
UcanZi geçiyo nickinin içinde bu kadar durması bile hayra alamet değildi zaten :D