Pusula returned

• Konuyu başlatan can bekli
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
pusulayı en iyi şekilde devam ettirecegine eminim serkanım .bayadır ortalarda gözükmüyordun iyi asılırsın gibime geliyor.

Yahya abi kemik kadrodan 1 eksik olsun girmiyecez w16 ya sende kemik kadroda olduguna göre :)) sanada basarılar w16 da

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerçekten Eğlenceli Bir Dünya Olacak .. Özellikle Orta Kısım Çok Hareketli .. İlk Defa Adam Akıllı Kadro Toplayabildim .. Güçlü Bir Ekip Daha Ekleyebildiysem . Ne Mutlu Bana .. Tekrar Klanım Adına Başarılar Diliyorum Herkese :)

V For Vendetta - VvV Kurucusu
SSurvivoRR

Sizede başarılar dileriz

DeletedUser39591

Ziyaretçi
serkan abı sana ve ekıbıne basarılar dılerım umarım büyük başarılara imza atarsınız

kaktus
:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu dünyada düello teklif eden yok sanırım :cool:

Başarılar hepimize.

DeletedUser33310

Ziyaretçi
Ufuk başliycakmiyiz. Geliyim mi gelmiyim Tereddüüte kaldim. Oyuna başladiğimda çok zaman harciyorum bir yandan da canim istiyor ne yaim ben şimdi :) Sabah sabah herkese telefon açtim Herkes uyuyo ya bune :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kaman efsanesi başlıyor kanımca serkan abi döktürür valla :D

DeletedUser40161

Ziyaretçi
kaman'' kacıncı dunyada oynuyo sıralamadan bakalım bi merak ettım

DeletedUser

Ziyaretçi
döktürecek adamı oyun başlayınca görecek herkes usta troll

DeletedUser40161

Ziyaretçi
cumali ve kaman'ı sabırsızlıkla beklıyorum. İnşallah bekledıgımıze deger :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kaman ve cumali ayni kisi zaten iciyorsaniz haber verin bende iciyom :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bende yarım saattir iç hesaplaşma yapıyorum bunlar aynı kişi değil mi 2 tane mi var diye :D

DeletedUser40161

Ziyaretçi
Nıye 2nıckle reklam yapıyorsunuz bende 2 kısı zannettım :D burdan cumalı' abımıze seslenıyorum yapma boyle seyler 2nıck olmaz bı nıckle devam et bak yanlıs tanınıyorsun olmuyo bak troll