PUSULA Raporlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Senin şu övdüğün klanın yönetiminde bulunun heriflerle mangal da kivi yedik biz. Reel de torpil patlattık hayırdır ? :D

DeletedUser49117

Ziyaretçi
Ahaha isa tanımadılar seni ya boşver sen :D

ama sürekli ceza yiyip nick değişmenden kaynaklanıyor bunlar biliyon demi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben artık olayı devir işine döndürdüm. Şimdi bu hesap yarın ceza yer kanka,sonra diğer hesap açılır. Sonra o yer diğer hesap açılır filan :D Dilek Sigarasını af olayından actirip sözlük kullanıp konuşacağım ama :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
isa seninkaderin bu canım ve hala sigara içmedim içmiycem :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sigarayı bırakmam,aslında senin bende yerinin sağlam olmadığının kanıtı be canım.

Bunu da yaz kanka,dilek sigarası dersin yine :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
offf onuda yazamam birini yazdım zaten hem bunu begenmedım ve konu dısına cıktıgın için şimdi ceza yiyeceksın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Banlasınlar problem değil. Ben onları yine de seviyorum.

DeletedUser38905

Ziyaretçi
ahahaahhahahahahah face ten ss almak ceza sebebi olmasaydı nasıl sevdigini gösterecektim :D:D:D:D:D asdfghjklşi

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu bu resim hangi binaya ait sorusuna Şarküteri dediğim ss mi :D :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
ona bakmadım öyle çok konusuyorsun kı sarjı bıttı telefonun telefon bıle dayanamadı ama ben dayanıyorum sana gardasım çünkü seni sevjsnfgakfk diyemedim :D:D:D:D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen sigarayı bırakıp salça olduğum insanlardan sadece birisin ve akabinde aralarında en çok seni sevsishxgakandjdjswnwjdjsnans hapsuuuuuuuu :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
aynı duyguları sana besliyorum resmen yoksa yoksa yoksa ???????

DeletedUser

Ziyaretçi
en son bugün için 45 köy alınmıştı :D

skypedaki muhabbete göre karşılık vermiyorlarmış. keşke bunun gibi olsa :DA:F:AD:D

[video]XMZRtAf3AsI[/video]

egElif.

Baltacı
Ben bu raporu buraya koyarım. Emin'in profilindeki benim için yazdığı yazıyı ona güzelce hatırlatırım.. Daha da oyun oynamasın o arkadaş.

h4hK4y2.png