PUSUGÖKBÖRÜADALETANT VS SAB

• Konuyu başlatan DeletedUser63084
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Ahahahayt koccum benim pusu klanı ne ara böyle oldu yav :) 2 klanla savaşırken erkeklikleri tuttu herhal :) kimseyle savaşmazken biz sut dökmüş kedi şimdi aslan yuruyun be koclarim :D

DeletedUser62590

Ziyaretçi
hmmm bu ara da whatsappp wp gruplarında yazılan konusmaları sımdılık buraya atmıyoruz . basarımız sı
Anaa saldırınca bıraktılar oyunu ağızları düştü ya la cidden :DD beklemezdim bu klandan ama öğrenmiş olduk :D
kanka ben buraya whatwapp wp gruplarında kı konusmalarıda atarımda ıste (savastan 1 gun once ve daha once kı konusmalar ) ıstatıstıskel basarımızın onune gecmesını ıstemyıorum bu tur seylerın. Yazık bu arkadaslar aglayarak oynuyorlar sanırım bu oyunu . :)

DeletedUser62590

Ziyaretçi
daha fazla senın sevıyene ınmıyorum kocum savas bıttıgınde ayrıca bı forum acıp 1 gun oncekı yalvarmalarınızı da atalımda daha kıyak olur senlenır buralar keske o 1 haftayıda vermeseydık agladıgınızda adamlık yapınca karsındakının adam olamıcagını bılemıyosun ıste :) kıyamam ya yazık

DeletedUser66353

Ziyaretçi
Ahahah bakıyorum da forumda sab klanından yazanlar var. Heriflerdeki yüze bak arkadaş; hemen hemen her dünyada başla, herkese atar gider yap başta, sonra köyler düşer adamlarına destek çıkmazlar, kendi köylerini düşünürler, en son kendi köyleri gidince dünyayı komple bırakıp yeni dünyaya başlarlar en son 44'te 25 gün dayandılar kıyamam. oyun bilmedikleri o kadar açık ki bir ara 21 tane alt klan gördüm :) komiksiniz. YouTube de videolar vardır bakın "klan nasıl yönetilir, nasıl başkanlık yapılır vs" izleyin de öğrenin *)

Gençler sakin olun ilk gün 20 koy almakla savas bitmez :) Sizin tuttuğunuz fare kadar bizim çocukların kedi sevmisligi var. Butun yoğunluğunu adalete ve ant a vermiş bir klandan 20 köyü herkes alır. Bi tane velet de simdi yazmış Sab 25 gün dayandı diye 44 de diye hey Allahım beyni yok fikri var salmayın cocuklari foruma :D Sizin Klan kurmaya gücünüz yokken, baska klanlarda marabalık yaparken biz hucumla savaşıp savaşı belirli süreyle de önde götürdük. O yüzden, sizi 1 e 1 durumda yerden yere vuracak bi klan hakkında fazla bos yapmayın.

DeletedUser66353

Ziyaretçi
Aynen veledin biri gene yazdı attı tuttu :) savaşı önde götürmüşlermiş wp grubunuzda götürdünüz herhal biz niye göremedik

DeletedUser63084

Ziyaretçi
hmmm bu ara da whatsappp wp gruplarında yazılan konusmaları sımdılık buraya atmıyoruz . basarımız sı

kanka ben buraya whatwapp wp gruplarında kı konusmalarıda atarımda ıste (savastan 1 gun once ve daha once kı konusmalar ) ıstatıstıskel basarımızın onune gecmesını ıstemyıorum bu tur seylerın. Yazık bu arkadaslar aglayarak oynuyorlar sanırım bu oyunu . :)

Atsana ya :D hiiç sıkıntı yok :D Anca böyle konuşurdunuz konuşun :) Devam... Neyse bende atsam mı aaa kişisel konuşmaları atmam ya boşversene :) Ama at at sıkıntı yok..
Kankaa ben konuşcam sen sıkıntı yapma kankaaa ( Haritada savaş yokken) :D :D :D

DeletedUser59769

Ziyaretçi
Adalet bitik, pusu da bitik. Yazık vallaha .d küçümsediği klandan korkup birbiri ardına saklanacağınıza tek klan altında toplanın klan adı bulunur. LOW iyi gider mesela :rolleyes: klan açıklaması: bütüün low lar toplandık, toplandık :))

DeletedUser66709

Ziyaretçi
Bunlar ölmeyi bayılmak sanayii :D istatistik koyun arkdaşlar toplamaya devam ediyoruz 1 hafta süre verildi bakın PUSU gelicek diye :D valla bu kadar basit bir klan olur ve bu kadar basit köy toplanır Zaten oyun ilk kurulduğunda sab 1 2 3. 4. sonsuza kadar klan kurup oyun kapatıcaktınız herhalde :D Dünya böyle kapatılmaz izleyin

Son olarak istediğiniz bonusları basın köyleriniz düştü düşmeye devam edicek

Eklentiler

• Ekran Resmi 2018-02-24 12.24.11.png
    Ekran Resmi 2018-02-24 12.24.11.png
    108,8 KB · Görüntüleme: 47
  • Ekran Resmi 2018-02-24 12.26.07.png
    Ekran Resmi 2018-02-24 12.26.07.png
    19,9 KB · Görüntüleme: 50

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Kooooooooooooç yaa adam oynuyor :D ama nasıl :D Bu klana hayran oldum ya vallaha :D Başarıymış gibi paylaşıyor ya adamımsın Arrow :)

Abi size vurmicaz world sonuna kadar beraberiz.
- Adalet le antı vurun siz zayıfladıktan sonra saldırıp köy toplarız biz çok iyi oyuncularız...

Helllaaaaaaaaaaal Aslanlar Vurduğunuz Gol Olsun Ama siz Anca boş kaleye gol atarsınız :D

DeletedUser8207

Ziyaretçi
Öncelikle savaş başlığında ne yazdığımıza bakalım..

Kişisel bir durum değil sadece oyun zevki.

Dostça bir savaş olması dileklerimle.

İyi olan kazansın dostluk olarak hiç bir şey kaybetmeme ümidiyle...

Başarılar!..

C Pre

biz dostluk kazansın diyoruz hakaretler arka arkaya beyler oyun oynuyoruz.

Boş konuşmaya gerek yok 1 hafta süre tanndı o süre zarfında istediğinizi desteklerdiniz ve op hazırlığı yapardınız. Ama bunu biz yapınca neden hakaretlere varan konuşmalara girişiliyor. biz opu yaparken ne adaletten nede başka bir klandan destek alarak ortak op yaptık biz kendi klanlarımız bünyesinde elimizden geldiğince yardımlaşarak uykusuz kalarak bir başarı yakalamaya çalıştık.Lütfen emeğe saygı gösterin

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Öncelikle savaş başlığında ne yazdığımıza bakalım..

Kişisel bir durum değil sadece oyun zevki.

Dostça bir savaş olması dileklerimle.

İyi olan kazansın dostluk olarak hiç bir şey kaybetmeme ümidiyle...

Başarılar!..

C Pre

biz dostluk kazansın diyoruz hakaretler arka arkaya beyler oyun oynuyoruz.

Boş konuşmaya gerek yok 1 hafta süre tanndı o süre zarfında istediğinizi desteklerdiniz ve op hazırlığı yapardınız. Ama bunu biz yapınca neden hakaretlere varan konuşmalara girişiliyor. biz opu yaparken ne adaletten nede başka bir klandan destek alarak ortak op yaptık biz kendi klanlarımız bünyesinde elimizden geldiğince yardımlaşarak uykusuz kalarak bir başarı yakalamaya çalıştık.Lütfen emeğe saygı gösterin

Doğrudur. Umuta konuyla ilgili gerekli açıklamayı yaptım ustam :)

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Adalete aniden savaş açanlar pusunun 1 haftalık süre vermesi sonunda girmesin laf ediyor :D çok ironik bi durum :D

DeletedUser62590

Ziyaretçi
ADALETE MUTLUK SOZU VERIP GECESINDE MIS CIKAN BI KLANIN BURDA BU SEKILDE YALANDAN AGLANMASI COK GARIP