Pushing ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Yanlış anlaşılma olmasın,ceza filan yediğim yok bu yüzden sormuyorum. Bu dalgayı harbi merak ettim ben,ondan soruyorum sizlere. Gelin bakalım anlatsın bilenler :D

**JiLeT**

Mızrakçı
Dünyadaya arkadaslarini(!) cagir 4-5k yap koyleri barbara dusur(t)(!) 20-25 tane köy topla siralamaya cık.Tamamen legal arkadaşlar :) yapan ban yemiyor soran olursada 'vallahi ben bilmem ayni ip var mi yok barbar koyuydu vurdum aldim' savunmasini yaparsanizda kimse bisey diyemiyor arkadaslar.Haydi herkes siralamaya :)

tokyilmaz

Mızrakçı
Dünyadaya arkadaslarini(!) cagir 4-5k yap koyleri barbara dusur(t)(!) 20-25 tane köy topla siralamaya cık.Tamamen legal arkadaşlar :) yapan ban yemiyor soran olursada 'vallahi ben bilmem ayni ip var mi yok barbar koyuydu vurdum aldim' savunmasini yaparsanizda kimse bisey diyemiyor arkadaslar.Haydi herkes siralamaya :)
Barbara düşürmeye gerek yok ki 59. Dünyada sıralamaya bakarak rahatça görebilirsiniz adam sadece kendi arkadaşlarını toplayarak ilk 25 e girdi :)

diRigent

Baltacı
Garibanın yüzü oyunda bile gülmüyor İsa klanlar senin neyine neyine ha gak git pushing felan boşver şimdi zebaniler birazdan gelir başlığa ;)

Tibelda

Emekli Görevli
Oyun kurallarında tanımı açık şekilde ifade edilmiştir. Hangi eylemlerin bu kapsama gireceğini sizin anlamanız gerekmektedir. Daha fazlası için "oyun kurallarını" inceleyebilirsiniz. Konu kilitlenmiştir.

Oyun Kuralları dedi ki:
Başka bir hesabın doğrudan faydası için bir veya daha fazla hesap oluşturmak ve / veya kullanmak ("pushing") ve bu tür bir davranıştan faydalanmak yasaktır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.