[pTw] Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser209
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3034

Ziyaretçi
buna kimse inanmıyor zaten hatta ona multici diyenler bile :D

sen ne zaman sahalara donuyorsun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar yukarıda da yazdım kimse kimseye ithamlarda bulunmasın evet ptw klanından bazı üyeler ceza almış bu doğru sebebi şu yada bu burda bir oyun yüzünden birbirinizle laf dalaşı yapıp kalp kırmaya değmez verilecek tek cevap vardır kendi topiğimizi açtığımızda oraya konulacak raporlar ötesi yok herkese iyi oyunlar arkadaşlar

DeletedUser

Ziyaretçi
k.bkmmayın sadece tebrik ve istatistik belirttim...FNM üyesi olarak daha da yazmam

sana sadece bu topic altında yazma dedim kendi topiğimizi açtığımızda yazarsın klanımızda kullandığın nickte bir üye yok kimliğini bana özelden iletirmisin herhalde fnm klanı yöneticisi olarak bunu istemeye hakkım var senden

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser9700

Ziyaretçi
Fenomen klanı üyelerinin şimdiye kadar aklı nerdeydi acaba ?

Ptw raporlarıyla zaten yeterince küçülmüştünüz , şimdi ptw nin ceza alan oyuncularından aldıkları köylerle hava atmaya çalışıyosunuz ve daha çok küçülüyosunuz..

Bence daha fazla konuşarak daha fazla küçülmeyin çünkü yer kalmadı ; yerin dibine giriceksiniz o seviyeyi zorluyosunuz..

DeletedUser

Ziyaretçi
bir fenomenli olarak tebrik ediyorum...yalnız ptw klanını çok zor günler bekliyor buda biline saygılarımla...tekrar tebrikler

beklenen gün gelecekse, çekilen cile kutsaldır...

ayrıca raporlar için tebrikler.. herkese iyi oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi

Ptw raporlarıyla zaten yeterince küçülmüştünüz , şimdi ptw nin ceza alan oyuncularından aldıkları köylerle hava atmaya çalışıyosunuz ve daha çok küçülüyosunuz..

Bence daha fazla konuşarak daha fazla küçülmeyin çünkü yer kalmadı ; yerin dibine giriceksiniz o seviyeyi zorluyosunuz..

Dostum bilmiyorsan öğreteyim;) twplus'tan hangi oyuncuların köyü alınmış görebilirsin ceza alan 2 kişi:mad: ama köy veren başka çok oyuncunuz var...:p

Herkese iyi oyunlar,

DeletedUser

Ziyaretçi

kardeş saygı çerçevesini zorlama lütfen diyorsunki cezalı oyunculardan alıyosunuz ya allah aşkına aldığımız her köy cezalı oyunculardanmı yapmayın bunu bazı şeyleri kabullenin

tw plusa gir bak sizden hangi köyleri almışız kimlerden almışız biraz deli kanlı ol

DeletedUser

Ziyaretçi
kardeş saygı çerçevesini zorlama lütfen diyorsunki cezalı oyunculardan alıyosunuz ya allah aşkına aldığımız her köy cezalı oyunculardanmı yapmayın bunu bazı şeyleri kabullenin

tw plusa gir bak sizden hangi köyleri almışız kimlerden almışız biraz deli kanlı ol

abi sakin biz aldık mı aldık... bunlara ispatlamalımıyız hayır...bırak takılsınlar cezalı oyuncuların köylerini aldık die :D

hee aslanlar tüm cezalı oyuncularınıza kafayı taktık onları indiriyoruz kaç gündür hatta cezalı oyunculara fake bilene atıyoruz nolur nolmaz die :D

DeletedUser

Ziyaretçi
lan konuşmayım diyom dayanamıyom operatör dostunuz klandan 4-5 hesabı kapattı saldırıya açık ve siz o sayede köy aldınız daha fazla konuşmayın ne kadar beceriksiz olduğunuzu gördü bütün world2 anca saldırıya açık kişiden köy alırsınız hadi şimdi basın gidin...

Okadar gariptirki zamanında tunga klanının basına gelen olaylar bir baska fnm ıle savasan klanın daha basına gelmış..
bana eskı gunlerı hatırlattı bu olay..Nedenını bılmıyoruz ama 8 oyuncumuz banlanmıstı..
oplarıda suclamıyorum burada tamamen tesaduftur sanırım..ama gercekten cok ılgınc

DeletedUser

Ziyaretçi
Okadar gariptirki zamanında tunga klanının basına gelen olaylar bir baska fnm ıle savasan klanın daha basına gelmış..
bana eskı gunlerı hatırlattı bu olay..Nedenını bılmıyoruz ama 8 oyuncumuz banlanmıstı..
oplarıda suclamıyorum burada tamamen tesaduftur sanırım..ama gercekten cok ılgınc

ya usta bişi sorucam sana müsadenle...
şimdi klan üyeniz eger ceza gerektircek birşey yapıyorsa örnek : ( klandan çıkan oyuncuya 48 saat geçmeden saldırıyor bakıcılık yaptıgı paylaşım yaptıgı hesapla koordineli aynı adama saldırıyorsa vs. vs. vs. ) ve bunun sonucunda sadece 1 i ceza alıyosa ve peşine tüm klan klandan atalı 48 saat geçmeden düşman almasın die çırpınıyosa bunda FNM klanının alakası ne olabilir...

hatalar bir bütündür...biri hata yapar devamı gelir...klansavaslarındada pek çok oyun operatörü suçlandı edildi...sırf bu yüzden operatörler görevinden bıktı yeter allah aşkına...eger hayla FNM klanının bir alakası oldugu düşünülüyosa düşünmeye devam edin...

bizde bundan sonra evet operatörler ile oynuyoruz oyunumuzu der...yapıcagımızı yaparız...siz (tek seni kapsamıyo bu laf ) bahanelere devam edersiniz...

saygılarımla...

DeletedUser

Ziyaretçi
ya usta bişi sorucam sana müsadenle...
şimdi klan üyeniz eger ceza gerektircek birşey yapıyorsa örnek : ( klandan çıkan oyuncuya 48 saat geçmeden saldırıyor bakıcılık yaptıgı paylaşım yaptıgı hesapla koordineli aynı adama saldırıyorsa vs. vs. vs. ) ve bunun sonucunda sadece 1 i ceza alıyosa ve peşine tüm klan klandan atalı 48 saat geçmeden düşman almasın die çırpınıyosa bunda FNM klanının alakası ne olabilir...

hatalar bir bütündür...biri hata yapar devamı gelir...klansavaslarındada pek çok oyun operatörü suçlandı edildi...sırf bu yüzden operatörler görevinden bıktı yeter allah aşkına...eger hayla FNM klanının bir alakası oldugu düşünülüyosa düşünmeye devam edin...

bizde bundan sonra evet operatörler ile oynuyoruz oyunumuzu der...yapıcagımızı yaparız...siz (tek seni kapsamıyo bu laf ) bahanelere devam edersiniz...

saygılarımla...

Selamlar,

Bak kardesım bırıncısı ben kımseyı suclamıyorum

2. olarak oyun verılerıne bak....

tunga klanından 48 kuralına uymayıp, ozaman aktıf olan alt klan oyuncu alımıda dahıl herhangi bir ihlal varmı?
bırde fnm yı ıncele zaten herseyı goreceksın...

Benım bahane uretecek bır durumum yok ben tesaduf veyahut atlandı dıyorum ne hıkmetse..kımseyıde suclamıyorum.burayada zaten daha yazmam bıse cunku tartısmaya nıyetım yok.

yalnız sunu solım zeytınyagı gıbı uste cıkacagına oyun verılerını kımlerın hangı koylerı nasıl kural ıhlalı ıle aldıgını ıncele..onu ıncelemedende bence yorum yazma buraya kardesım.çunku sadece gulduruyorsunuz

saygılar

DeletedUser

Ziyaretçi
Selamlar,

Bak kardesım bırıncısı ben kımseyı suclamıyorum

2. olarak oyun verılerıne bak....

tunga klanından 48 kuralına uymayıp, ozaman aktıf olan alt klan oyuncu alımıda dahıl herhangi bir ihlal varmı?
bırde fnm yı ıncele zaten herseyı goreceksın...

Benım bahane uretecek bır durumum yok ben tesaduf veyahut atlandı dıyorum ne hıkmetse..kımseyıde suclamıyorum.burayada zaten daha yazmam bıse cunku tartısmaya nıyetım yok.

yalnız sunu solım zeytınyagı gıbı uste cıkacagına oyun verılerını kımlerın hangı koylerı nasıl kural ıhlalı ıle aldıgını ıncele..onu ıncelemedende bence yorum yazma buraya kardesım.çunku sadece gulduruyorsunuz

saygılar

bak ben ne seni nede klanını suçladım sadece senin suçlaman şu : zamanında klanımız tunga da olan şeyler ptw klanındada oluyo diyosun...ama kendi agzınla şuan yakalanıyosun aç twplus ı ptw nin murattunca mı ne ondan aldıgı köylere bir bak eger benim yorumumda hata varsa özür dilerim... ama şuanda konuyu ddeiştiriyosun banane tunga dan ben tunga savaşını görmedim bile benim yorumum ptw ve haksız suçlamana karşıdır...

saygılarımla daha da yorum yazmıcam herşey verilerde saklı açın bakın twplus ı kim yanlış görün

DeletedUser

Ziyaretçi
bak ben ne seni nede klanını suçladım sadece senin suçlaman şu : zamanında klanımız tunga da olan şeyler ptw klanındada oluyo diyosun...ama kendi agzınla şuan yakalanıyosun aç twplus ı ptw nin murattunca mı ne ondan aldıgı köylere bir bak eger benim yorumumda hata varsa özür dilerim... ama şuanda konuyu ddeiştiriyosun banane tunga dan ben tunga savaşını görmedim bile benim yorumum ptw ve haksız suçlamana karşıdır...

saygılarımla daha da yorum yazmıcam herşey verilerde saklı açın bakın twplus ı kim yanlış görün

sen bı usttekı yorumunda klan ıhlalı yapıyorsunuz banlanıncada aglıyorsunuz tarzı bıse dedın..

bende ona ıstınaden senı twplusta fnm klanını ıncelemeye davet edıyorum..

isimde verırım acıkca ama suan ugrasmak ıstemıyorum burada..

neyse olur bole seyler burası Turkıye sonucta..

saygılar ve ıyı oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi
sinser senden bu başlık altına cevap yazma manı rica etmiştim galiba

bak ptw klanından by kalpsiz de ceza almış zaten

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser10973

Ziyaretçi
ilk olarak twplusmıdır nedir bakın bakalım

ptw de şuan 5 hesap operatör yüzünden saldırıya açık cezalı ve siz onlardan köy aldığınızı sanıyorsunuz sadece 2oyuncudan köy alındı onlarıda alın klanın demir başı olan 5 kişi gitmiş destek atacak az kişi kalmış köy aldık diye övünmeye devam şunu unutmayınki fnm lider klan iken ve en güçlü klan iken biz mahvwettik ve yardımlaşmadan ne kadar yoksun olduğunuzu gösterdik meydan boş oynamaya devam edin...

BU arada bu forumdaki modlarda boş durmasında konuyu kitlesin bi işe yardım etmiş olursunuz yoksa mazallah kötü konuşmalar başlıcak:)

:)))))

DeletedUser10973

Ziyaretçi
bu arada bu başlık böyle ilgi görmemişti nedense meydan boşalınca sirke döndü ptw den 5-6 kişi ceza alınca konuşuyosunuz staff and fnm yıkılmaz world2 dayanışması sinemalarda:)

DeletedUser9700

Ziyaretçi
Yaw bu savaş başlayalı ne kadar oldu ?

Bu zamana kadar fenomen üyeleri nerdeydi Allah aşkına ?

Ptw klanında saldırıya açık ceza alan 5 üyeye yaptığınız saldırılarla gelmiş burda boş boş konuşuyosunuz..

Eğer ki ceza almadan önce bi varlık gösterilmiş olsaydınız eyvallah ama şu aşamada yaptığınız saldırıların BENİM için hiç bi değeri yoktur..

Bide by-sinser senin nickin nedir w2 de ?
Hiç bi serverda dikiş tutturamazken nasıl başardın orda uzun vadeli kalmayı yada snradan falan mı devr aldın :)

DeletedUser8726

Ziyaretçi
hehe savaş başlayalı ne kadar oldu vesaire geç bunları güzel kardeşim benim...fenomen klanından murattunca
Sıra: 2191
Yenilen rakipler: 4.749.172 (14.)
Klan:

şu arkadaş önderliğinde bazı sebeplerden dolayı oyuna bakamayan arkadaşlardan köy aldınız geldiniz burda şekil yaptınız...şimdi ne oldu:)oyununu adam gibi oynayanda ceza almaz yaz bi köşeye...sanırım siz fazla haticeye bakan tiplerdensiniz...

sonuç olarak murattunca ve ekibi fenomen oyuncuları tarafından saldırıya uğramış ve çoooooook sayıda köy kaybetmiştir...zamanla fenomenin gücünü daha iyi anlayacaksınız rahat olun:)birde fenomen herkesi banlatıyor diyor çoluk cocuk yukarda da tungalı bi vatandaş konuşmuş...banada fenomene geçmeden önce çok dendi fenomen öle fenomen böle ben bu klandayım ve her türlü yetkiyede sahip biri olarak klanda ne op tanıyan ne op mod olan biri var:)içiniz rahat olsun zaten siz buda oyun yöneticilerinede hakaret etmiş oluyorsunuz...ve yersiz suçlama yapıyorsunuz...mesela tungadan blackazus ve bi kaç kişiyi ben başta olmak üzere arkadaşlarla banlattık çünkü kimi anlaşmalı köy aldı kimi kural çiğnedi ve bunu bi çoğu kendi ağzıyla itiraf etti bilmeden:)

neyse çok konuşmak istemem sonuç olarak herşey ortada bizi izlemeye devam edin...

oyundan nicki merak eden olursa gondollubela nickimdir kendi üyeliğimle giremiyorum arkinin üyelikle girem bakam dedim olaylara

Durum
Konu yanıtlara kapalı.