Proxy Sunucular Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser30159
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30159

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar ,

• Belki Pek çok Arkadaşımız Bilinçli veya Bilinçsiz olarak bu yollara başvurmaktadır Özellikle 2.veya 3. hesap sahipleri
  • Ancak Sistemimiz de Proxy Sunucular IP ler girişi yapılan hesaplar tespit görmektedir ve Bu hesaplar Önümüzde ki Günlerde Tamamen Kullanıma Kapatılacaktır. Siz değerli Oyuncularımızı Bu Kullanımdan Uzak Durmaları Konusunda ve Kullanmamaları yönünde Uyarmak İsterim.

Saygılarımla
Klanlar Türkiye Takımı | Game Admin

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser29966

Ziyaretçi
ben işyerinden giriyorum aynı ıpde bi başka arkadaşım daha var ne olcak internet bağlantısını paylaşa yazdık sorun olurmu

DeletedUser

Ziyaretçi
Proxylerin oyun açısından ne tür bir sıkıntı yarattığını bilmiyorum.Oyunda yeniyim diyebiliriz ama şunuda söyleyeyim ki proxyler ile girişler engellendiğinde başta ben olmak üzere bir çok kişi oyuna tamamen bağlanamaz hale gelecek.

DeletedUser13641

Ziyaretçi
bir bilgisayardan 2 kullanıcı oynuyoruz biz ve internet paylaşımı yaptık gine mi kapatılacağız?

DeletedUser

Ziyaretçi
BU ne demektir? bakınız proxy sunucuları kullanmak zorunda olanlar vardır.

örneğin ben işyerimdemn giriş yapiyorum ve proxy kullanmak zorunda kalıyorum. şirketim tarafından engelli fakat proxy den giriş yapılabiliyor?

benim bu sorunuma nasil çare bulacaksınız. proxyden giriş kanıt değildirki MULTİ HESAP kullanımına.

kullanicilarin size yatırdıgı paralar belli. bu paralarin hakkını vererek proxy basit bir sistemdir. MAC filtre yerleştirin proxy duvari kalksin ortadan...

türkiye locasyonlu proxylerden giriş yapılırsa ne yapacaksınız? akıllı biri multi hesap gene kullanabilir ve proxy sunucularını tr lokasyonlu görürseniz sizin mantıgınza uyumlu olur. buda bir mantık açıiğıdır.

bakınız yanlıs anlamayın ama deden kalma cözümler bunlar ismini vermeyeyim bir sürü online oyun proxyleri yakalayabiliyor :) ve multi varsa müdahale ediyor. bir insanın hesabını kapatmak icin proxy yeterli bir kanıt değildir. mac değişmez buyrunuz oradan bakınız. proxyler yeterli değil basit üniversite öğrencilerinin yazdigi oyunlarda bile bu proxy olayı aşılmış?

adam proxyden girmiş multi damgasi?

ne alaka bir sürü sebebi olamazmi? madem proxy banlarim diosnz benim gibi kullancilara da teknik hizmet veriniz. bilişm çağındayız sistemler o kadar geliştiki bu basit olayı birazcik emek ile çözmek yerine işin kolayına kaçmayınız. innogames gmbh ye kullanicilarin anket sonuçlarını göndererek proxy sistemine çözüm üretmelerini sağlayabilirsiniz. sonuçta temsilcisiniz ve anklet yapiniz proxylerdeki multilerin tespit edilmesi ni bir çok kişi isteyecektir. bu innogames gmbh ile yaptigimi z satış-veri paylasimi ve oyun sözleşmesine aykırı bir durum oluyor. biz kullanıcıyız hizmet aliyoruz ve proxyi denetlemeden kapatmak yerine sistem geliştirilipğ mac filtrelenmesini tabiki arz ederiz. bir çok kullancii proxye muhtaç kalabiliyor. ve bunu sadece MULTİ hesap ile yorumlamak çok dar bir bakış açısıdır....

DeletedUser

Ziyaretçi
Bildiğim Kadarıyla Proxylerden Girişleri Anlayamazsınız Sadece İp Olarak Görebildiğiniz İçin kapatılma Durumu Size Bağlı Ama Aynı Bağlantıya Düşmediği Sürece Yanlış Birşey Yapmadığı Sürece Anlamanız Zor..

Saygılar