ProRespawn vs Unity

LOFA Ege*

Çaylak
demek istediğini anladım da sen beni anlamadın sanırım. Bu adamlar sizin mütünüz, sizin için bir savaşa girmiş. Bugun kaybetmeleri onların tek başına çaresizlikleri değil. Doalyısıyla kalkıp en azından bir oyun oynamış insanlara böyle konusmamalısın. Bugun hamle bıraksın oyunu ekibimin çoğu prestijle oynar ama kalkıp unityden kimse tek kelam edemez. Ama unity yönetimi böyle bir şey olursa bana tonla kelam edebilir. Çünkü ekibime bu oyunu oynatan benim çünkü unitye bölgemize kami istemiyoruz siz proya vurun bu bölgeyi biz tutucaz diyen benim. Yani ekibim değil benim diplomasi ile iletişim kuran. Onlar sadece oyunu benim yönlendirmelerime göre oynar ve benim diplomasideki konuşmalarımı bilir. Ben ise öle ne bana güvenen mütüme ihanet ederim ne yarı yolda bırakırım.
Bana göre müttefik eğer hesap siliyor ise koordineli şekilde yönetimsel konuşulup köyler salınabilirdi vs vs sonuç olarak yardımcı olunup bu dünya bırakılabilirdi. Klan dağıtmak, müttefiğinin rakibine geçmek zaten bu zamana kadar yapılan şeyleri biraz da anlamsız kılar, bazı şeylerin olduğunu gösterir herkes için geçerli değil tabi ki. Olan oldu kalan sağlar bizimdir. Oynamaya devam. İyi oyunlar

Hesap silecek adamların bahanesi çok olur takılmayın :) Kimse kimse için savaşa girmez, herkes kendi çıkarının peşinde. Bedirhanlarla yaptığım diplomasiyi onlar bırakınca bozabilir, vurup toplayabilirdim de. Keza aynı şeyi onlarda yapabilirdi ama yapılmadı, neden ? Ortak kapatalım dedik de o yüzden. Bugün siliyorlarsa illaki bahanelerin arkasına sığınacaklar, günah keçisi arayacaklar. Normal, olağan şeyler bunlar. Aynı mevzuyu Sancakcı dayılar da yapmıştı mesela. Maçası yemeyen ya siler ya savaştığı klana geçer ya da müttefikine köy paslar. Hamle bunu en iyi yapanlardan mesela. Neyse yapcak birşey yok, bazı oyuncular ve bazı klanlar ciddi anlamda şişirilmiş balondan ibaret :)

Stratejist-

Mızrakçı
Bana göre müttefik eğer hesap siliyor ise koordineli şekilde yönetimsel konuşulup köyler salınabilirdi vs vs sonuç olarak yardımcı olunup bu dünya bırakılabilirdi. Klan dağıtmak, müttefiğinin rakibine geçmek zaten bu zamana kadar yapılan şeyleri biraz da anlamsız kılar, bazı şeylerin olduğunu gösterir herkes için geçerli değil tabi ki. Olan oldu kalan sağlar bizimdir. Oynamaya devam. İyi oyunlar
oyuncular yöneticilerin planlarını vs bilmez. anlatsanda bilmez. Zor şartlarda bilsede unutur. İnsanları baskı altında kaldıkalrı için yargılamak dogru değil. Herkesin oyunu oynarken kendi fikri kendi gördüğü gözleri var.

Stratejist-

Mızrakçı
Hesap silecek adamların bahanesi çok olur takılmayın :) Kimse kimse için savaşa girmez, herkes kendi çıkarının peşinde. Bedirhanlarla yaptığım diplomasiyi onlar bırakınca bozabilir, vurup toplayabilirdim de. Keza aynı şeyi onlarda yapabilirdi ama yapılmadı, neden ? Ortak kapatalım dedik de o yüzden. Bugün siliyorlarsa illaki bahanelerin arkasına sığınacaklar, günah keçisi arayacaklar. Normal, olağan şeyler bunlar. Aynı mevzuyu Sancakcı dayılar da yapmıştı mesela. Maçası yemeyen ya siler ya savaştığı klana geçer ya da müttefikine köy paslar. Hamle bunu en iyi yapanlardan mesela. Neyse yapcak birşey yok, bazı oyuncular ve bazı klanlar ciddi anlamda şişirilmiş balondan ibaret :)
herkese söz vermeyi bırak, herkese güvenecek kadar saf oldugunu düşünmüyorum, herkese köprüyü geçene kadar sözler verip aradan çekilecek adamsın. Bugun unitye vurucam desem 40 takla atarsın. Ha bu oyunda bunlar mübah sonunda kazandığında ona bakar. Ama kazanamadıgında oturup yaptığın hataları değerlendir. Sana tavsiyem olurda kaybedersen, ekibinden başka kimseye köprüyü geçmek pahasına bile güvenmesen bile güvenirmiş gibi yapmana gerek yok. Bugun bu klanı değil bu zamana kadar savundugun klanlarıda vurup toplasan ekibin bu w yi kapardı. Başarıszlık sana yazacak. Başarırsan zaten herşey hoş ben ne dersem boş :)

Faramir66xd

Çaylak
Kanka tüm dünyayı bize düşman ettin hala hamle diyip duruyorsun yav. Sakin ol gevşe. Teberdeki dayıları gaza getirip patlatirsin savaş başlığına bi hayırlı olsun yine rahatlarsin:d

Faramir66xd

Çaylak
Ağlamayın la oyununuzu oynayın hadi
Asıp kesen herkesin mesajlarını alıntılayacam , gerçi yüzsüz gibi her zaman yaptıkları şey 2 3 ay foruma girmez ler cevap vermezler sonra başka w de yine asıp keserler
Başka w de banlanip orada da asip kesemiyorlar artık kanka.

Prestigeden biri şu disipline ulaşsın öldü mü kaldı mı merak içindeyiz valla

diRigent

Milis
herkese söz vermeyi bırak, herkese güvenecek kadar saf oldugunu düşünmüyorum, herkese köprüyü geçene kadar sözler verip aradan çekilecek adamsın. Bugun unitye vurucam desem 40 takla atarsın. Ha bu oyunda bunlar mübah sonunda kazandığında ona bakar. Ama kazanamadıgında oturup yaptığın hataları değerlendir. Sana tavsiyem olurda kaybedersen, ekibinden başka kimseye köprüyü geçmek pahasına bile güvenmesen bile güvenirmiş gibi yapmana gerek yok. Bugun bu klanı değil bu zamana kadar savundugun klanlarıda vurup toplasan ekibin bu w yi kapardı. Başarıszlık sana yazacak. Başarırsan zaten herşey hoş ben ne dersem boş :)

Siz w81 oynuyor musunuz kusura bakmayın farketmemişim ‍♂️