ProRespawn vs Unity

SungurAlp

Hafif Atlı
Ben niye kudurayım :D burayı bıraktığım gün çok mutluydum :D Birde neyden kaçıcam, 82 de olduğum gibi 83 e de girdim, muhtemelen girmeye devam ederim.
Off erkeğe bak, oraya buraya gönderiyor :D

Faramir66xd

Çaylak
Ben niye kudurayım :D burayı bıraktığım gün çok mutluydum :D Birde neyden kaçıcam, 82 de olduğum gibi 83 e de girdim, muhtemelen girmeye devam ederim.
Off erkeğe bak, oraya buraya gönderiyor :D
Bıraktığın gün özelden yazdıgin adamlar da çok mutlu olmuştur eminim ki :d adamlar bizden çok kudurmuşlardir sen oynarken :d hadi şimdi millete kudurtma gazını 82 ve 83te verirsin :d

Eklentiler

• Screenshot_20240123_191717_Chrome.jpg
    Screenshot_20240123_191717_Chrome.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 80

SungurAlp

Hafif Atlı
Evet, mutlu olmazlar mı, özelden çok yazıyordum, kurtuldular.Kesim puanımla mı yordun mutluluğu :D Pro savaşı bitince benim için bitmişti dünya. Uzaktan kami atıp boş köylere giriyordu, hatta sizin köylerdi.Pro savaşı olmasaydı bu kesim bile olmazdı.Belki savunma ile olurdu.
Neyse sizin klan şu saçma sapan konuşan liderinizin klanı dimi, iyi akşamlar :D
Benim için çoktan çöp olan bir dünyaydı, Prestige de kapatsa çöp dünya, başkası da.

Faramir66xd

Çaylak
Evet, mutlu olmazlar mı, özelden çok yazıyordum, kurtuldular.Kesim puanımla mı yordun mutluluğu :D Pro savaşı bitince benim için bitmişti dünya. Uzaktan kami atıp boş köylere giriyordu, hatta sizin köylerdi.Pro savaşı olmasaydı bu kesim bile olmazdı.Belki savunma ile olurdu.
Neyse sizin klan şu saçma sapan konuşan liderinizin klanı dimi, iyi akşamlar :D
Benim için çoktan çöp olan bir dünyaydı, Prestige de kapatsa çöp dünya, başkası da.
81 e çöp diyen adam 82 de oynuyorum falan diyor ajksdjadjada. saçma sapan konusuyor zaten hep o ama evet bizim klanın lideri xd çöp dünyanın forumundan çıkman için özelden yazı yazdıracagım sana birazdan alksjdakdsdajk

Fulgur

Çaylak
Hesap silecek adamların bahanesi çok olur takılmayın :) Kimse kimse için savaşa girmez, herkes kendi çıkarının peşinde. Bedirhanlarla yaptığım diplomasiyi onlar bırakınca bozabilir, vurup toplayabilirdim de. Keza aynı şeyi onlarda yapabilirdi ama yapılmadı, neden ? Ortak kapatalım dedik de o yüzden. Bugün siliyorlarsa illaki bahanelerin arkasına sığınacaklar, günah keçisi arayacaklar. Normal, olağan şeyler bunlar. Aynı mevzuyu Sancakcı dayılar da yapmıştı mesela. Maçası yemeyen ya siler ya savaştığı klana geçer ya da müttefikine köy paslar. Hamle bunu en iyi yapanlardan mesela. Neyse yapcak birşey yok, bazı oyuncular ve bazı klanlar ciddi anlamda şişirilmiş balondan ibaret :)
Abdicim yüz kere söyledik dedelerin kendi husümeti yüzünden git sor tanıyorsun daha önce word kapattın.
Kalanlar da silecekti pro sancaka laf edince silmedi sırf proyla savaşmak için. Şimdi bu yorumun yüzünden hazır ol ibre sana dönecek :)

SungurAlp

Hafif Atlı
Oynuyorum demedim ki, 81 i de 1 ay oynadım, Pro savaşı oldu diye, sonrasın da uzaktan kami atmaya pek oynamak diyemiyorum. 82 de oynamadım, 83 te de oynamıyorum.Pre kasmak iyidir.
Yazdır bakalım :D

Ünity klanın da ve bizim pro klanın da beraber savaştığımız tüm arkadaşların eline sağlık.Öncelikle ünity klanındaki warmas ekibini tebrik ederim güzel savaşıyorlar ve pro yöneticileri ve oyuncuları hesap sildiğinden beri hiç nefes aldırmadılar 2 3 günde bir op yaptılar .Bizim klana gelince biz ekip olarak 6 7 kişi onca saldırıya rağmen çok sağlam durduğumuzu düşünüyorum ancak ilk olarak pro yönetiminin klandan çıkıp hesap silmesiyle onların köylerini toplamak bir yandan sınırda savaşmak daha sonra klanımızdaki pasiflerin çok olmasıyla ve her hafta bir truva olayının yaşanmasıyla oyun isteği kalmadı benim ve ekip arkadaşlarımın .Ben oynarsak bizim ekibin 1 2 ay daha çok köy vermeden oynuyacağını düşünüyorum ama dediğim gibi istek kalmadı hiçbirimizde. Ünity ve prestijden iki taraftan da bizleri klana davet eden arkadaşlara teşekkür ederiz silme kararımız kesindir herkese iyi oyunlar savaşta iyi olan kazansın

Mertkrdss

Milis
Malumunuz tatsız bir olay yaşadık,

Şimdilik unity klanı peşkeş çekilen köylerin tadını çıkarsın,

Aldığınız veya alacağınız o köyleri teker teker geri almasını biliriz

Asıl savaş şimdi başlıyor.
Küllerden nasıl geri doğulur hepinize öğretmesini biliriz,

Aldığınız o asker bilgileri de şimdilik size armağan olsun bakalım bu kadar önde başladığınız savaşı nasıl bitireceksiniz görmüş olucaz
Ahahdhhdas küllerinden dogup unity oldu :D

Meto.

Yasaklı
Ünity klanın da ve bizim pro klanın da beraber savaştığımız tüm arkadaşların eline sağlık.Öncelikle ünity klanındaki warmas ekibini tebrik ederim güzel savaşıyorlar ve pro yöneticileri ve oyuncuları hesap sildiğinden beri hiç nefes aldırmadılar 2 3 günde bir op yaptılar .Bizim klana gelince biz ekip olarak 6 7 kişi onca saldırıya rağmen çok sağlam durduğumuzu düşünüyorum ancak ilk olarak pro yönetiminin klandan çıkıp hesap silmesiyle onların köylerini toplamak bir yandan sınırda savaşmak daha sonra klanımızdaki pasiflerin çok olmasıyla ve her hafta bir truva olayının yaşanmasıyla oyun isteği kalmadı benim ve ekip arkadaşlarımın .Ben oynarsak bizim ekibin 1 2 ay daha çok köy vermeden oynuyacağını düşünüyorum ama dediğim gibi istek kalmadı hiçbirimizde. Ünity ve prestijden iki taraftan da bizleri klana davet eden arkadaşlara teşekkür ederiz silme kararımız kesindir herkese iyi oyunlar savaşta iyi olan kazansın

Bu arada avukat olduğunu iddia eden arkadaşın Türkçesi hahaha :D Bu ülke iflah olmaz

Sanchex

Çaylak
yalnız dostlar trashtalk diyelim herkes gayet kaliteli insan iyi bir savaş olsun popeye gidince söverim warmasa

Bu arada warması istedik vermediler onu almaya geldik unitynin onları savunup savunmaması kendilerini bağlar.

Ömere laf etmeyin warmasın bu kadar dayanmasının sebebi kendisidir abdiden 20 kat iyi diplomat da arel beyi sevemedik
Alabildin mi warması bari hala millete sallıyorsun. :D