Prorespawn vs Prestij

Meto.

Yasaklı
Bazı aşklar yarım kalmalı.

Güçlü bir Türkiye için biz de varız dedik. Hamle ve Unity tarafında savaşa önümüzdeki günlerde dahil olacağımızı bildiririz.

Tabi bu süreçte Prestij'in arkasından da vurmamak adına kendilerine savunmalarını kaydırmaları için ve yepyeni bir cephe açmaları için vakit verip saygı sevgi çerçevesinde bir savaş diliyoruz.

İyi olan kazansın.

Sevgiler,
Meto

husky

Acemi
Hayırlı olsun. Prestige daha doğrusu Argo ekibi ben bildim bileli oyun oynayarak değil, tüm dünyayı en yakın rakiplerine karşı kışkırtarak dünya kazandılar. Bu dünya bunu yaşayamadılar sanırım Respawnın duruşu sayesinde. Umarım güzel bir dünya kapanışı olur.

Bu arada Musluk söylediklerimden hariçtir. Onu severim.

senin klanın yanlış diplomasi yapıyorsa adamların suçunu ne onlarında oyun tarzı bu oyunculukları var evet yok değil. önce rakibin etrafını diğer maşa klanlarla sarıp rakibi yorup 3 vs 1 4 vs 2 gibi sonra savaşa ağırlıklarını koyuyorlarsa bu da bir tekniktir sen kendi klanının stratejsilerini geliştir

LOFA Cumape

Çaylak
Başarılar

Merak ettiğim bir konu var bizim çocuklardan öğrenemedim warmas ile savaşacağınızdan dolayı adamlar unity oldu diye düşünüyorum sonrasın da bir olup prestij e mi yöneldiniz harita dan da artık bir şey anlamıyoruz Açıklama gelir mi?

Teşekkürler

husky

Acemi
senin klanın yanlış diplomasi yapıyorsa adamların suçunu ne onlarında oyun tarzı bu oyunculukları var evet yok değil. önce rakibin etrafını diğer maşa klanlarla sarıp rakibi yorup 3 vs 1 4 vs 2 gibi sonra savaşa ağırlıklarını koyuyorlarsa bu da bir tekniktir sen kendi klanının stratejsilerini geliştir
Böyle dalmasan iyiydi.

NaRTsOsRiKuA

Çaylak
Açıklamadan stratejik bir karardan ziyade, oyun prestige in savaş açması ile ilgili olduğunu varsayıyorum.. Gönlüm daha önce bir kez rakip, bir kez üyesi olduğum prolardan, hesabım ise prestige den yana =)
Bu ve diğer tüm savaşlarda lütfen Abdi ye mis çıkmayalım. Onu bize bu hale sen getirdin diyerek biz kendimiz toplayacağız.. =)

ahsfsafah hayırlı olsun arkadaşlar diyecek birşey yok. UNİTY elini kirletmeden 2 klanı birden temizleyecek. Süper diplomasi, süper mantık. Yancılık gördüm ama kendilerini de bitiren hamleyi yapan bir klanı ilk defa görüyorum. Yatın kalkın Allah'tan akıl fikir dilenin afasjfaaskfaks

Stratejist-

Mızrakçı
prestij bize 6 op yaptı, şahisi omertası döndü bize vurdu aynen biz kendimizi bitirdik .
PS: omertasi şahisi w sonu kapatmada isim alacak kontenjan alacak onlar kendini bitirmediler, çünkü başta abdi sen lafını sözünü tutan adam gibi adamsın.

boş konuşmaya gerek yok. Yazmıcaktımda gene bizim adımızı kullandığın için yazdım. Bizim adımızı artık yazma. W sonu da isteyen klan bize vurabilir. Bizim kapatmada vs gözümüz yok, biz yeni kurulmuş bir ekibiz ve bu ekip bu w de çokdan dağılacaktı çoğunun gözünde. Biz ipimizi una serdik alacağımızı aldık bu w. Kapatmadır şudur budur derdimiz değildi. Daha fazla adımızı yazma da muhattap olmayalım senin gibi biriyle.

Levi

Çaylak
Ben sizi tutuyorum hocam :D unity diplomatını tanımam ama 3 aydır ne sağı ne soluyla klanı kimseyle savaştırmadan buraya getirdi takdir etmek lazım . Unitynin en uzun savaşı respawn savaşı o da ne kadar sürdü herkes biliyor :D Neyse yarışmacı arkadaşlara başarılar

Stratejist-

Mızrakçı
Ben hiç kimseye aglamadım. Hiç kimseye söz vermedim, hiç kimse de bana söz vermedi. Biz sadece oyunumuzu oynadık. Beynin olsa o kadar saglam kadron varki, bugun bu wyi çoktan kapatırdın. Daha fazla yazmıcam ekibinde emek veren değerli insanların hatrına.

Levi

Çaylak
prestij bize 6 op yaptı, şahisi omertası döndü bize vurdu aynen biz kendimizi bitirdik .
PS: omertasi şahisi w sonu kapatmada isim alacak kontenjan alacak onlar kendini bitirmediler, çünkü başta abdi sen lafını sözünü tutan adam gibi adamsın.

boş konuşmaya gerek yok. Yazmıcaktımda gene bizim adımızı kullandığın için yazdım. Bizim adımızı artık yazma. W sonu da isteyen klan bize vurabilir. Bizim kapatmada vs gözümüz yok, biz yeni kurulmuş bir ekibiz ve bu ekip bu w de çokdan dağılacaktı çoğunun gözünde. Biz ipimizi una serdik alacağımızı aldık bu w. Kapatmadır şudur budur derdimiz değildi. Daha fazla adımızı yazma da muhattap olmayalım senin gibi biriyle.
seninle geçen dalga geçtim ama harbi cok komik adamlarsınız la :D kendini bitiren ''hamle''yi yazdı diye üstüne mi alındın yapma etme komik duruma düşüyon :D

ashfashah sen neyin kafasını yaşıyon la. cümle içinde hamle kelimesi geçiyor diye kendini nimetten sayıyon her yerde. Seni muhattap bile almıyorum. Abi bizi vuruyorlar abiii Prolara ne isterlerse verin abii diye ağla sen :D
ne o yaa 3 cephe gorunce cenenizin bagi cozulmus...

dunya basindan beri bu sayiyla once SOJ+PRESTIGE... Sonra SAHI+PRESTIGE... Son opunuzda OMERTA+PRESTIGE+SAHI daldiginiz halde kimseye aglamadik...

ama bakiyorum da simdiye kadar tarafsiz haritasini oynayan PRO bugun bir taraf sectiginde etek tutusmasi nedendir?

Abdi... sana omuz alacam... boyle yaslanip aglamali!

Levi

Çaylak
ne o yaa 3 cephe gorunce cenenizin bagi cozulmus...

dunya basindan beri bu sayiyla once SOJ+PRESTIGE... Sonra SAHI+PRESTIGE... Son opunuzda OMERTA+PRESTIGE+SAHI daldiginiz halde kimseye aglamadik...

ama bakiyorum da simdiye kadar tarafsiz haritasini oynayan PRO bugun bir taraf sectiginde etek tutusmasi nedendir?

Abdi... sana omuz alacam... boyle yaslanip aglamali!
dünya başında pro-alem-pars-hamle-unity hepsiyle savaştık kimse 3 cephe görüyor diye ağlamıyor biz 3 cepheyi zaten gördük . biz dünya başından beri savaşıyoruz zaten bir şey bilmeden bu kadar artistçe konuşan başkasını görmemiştim gerçi sizin klanda var senin gibileri . Biz unity'nin hiçbir şekilde savaşmadan herkesi prestige döndürmesini komik bulduk gülüyoruz zaten cok kudurmana gerek yok oyununa bak sen bizde eğlencemizdeyiz