Prorespawn vs azro f - alarm f - kaoss f - aslam

• Konuyu başlatan DeletedUser37661
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37337

Ziyaretçi
He son olarak hangi worldlerde oynadıgımıda söylermisin cidden komik duruma düşmüşsün be cevap dahi verilmicek haldesin :) Bir senin oynadıgın worldlere bak birde benim.

DeletedUser38652

Ziyaretçi
boş insanlarsınız zamanınız bol takılın bakalım nasılsa meydan sizinthumbupthumbup

snn gbi diğer worldlerde yaptıklarımızı burada göstererek dolu insan olacaksak boş insan olmayı tercih ederm SAYIN DOLU İNSAN:)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
arkadaşlar bana göre tartışmları kişiselleiştirmeden genele yonelik eleştiri veya mhbaetler olursa daha iyi olur sonuçta herkes farklı düşüncesi var kımı 14 zevk almıyabilir biz sonuçta alıyorsak bu bizim sorunumuz fakeye devam .)

DeletedUser38652

Ziyaretçi
arkadaşlar bana göre tartışmları kişiselleiştirmeden genele yonelik eleştiri veya mhbaetler olursa daha iyi olur sonuçta herkes farklı düşüncesi var kımı 14 zevk almıyabilir biz sonuçta alıyorsak bu bizim sorunumuz fakeye devam .)

sonuna kadar katılıorum:) renkler ve zevkler tartışılmaz:))

DeletedUser

Ziyaretçi
Boş adamlarsınız demek kolay ortaya döksek herşeyimizi senden 2 kat doluyuzdur ki ben bundan eminim bir ara özelden konuşabilriz de...
Ayrıca Respawn buraya w7 veya w10 haritaları ile gelmedi emin ol öyle olsa yine burda mahcup olurdun
Kardeşim yine bir şey araştırmadan karşılaştırmadan sallamışsın sonucta herkeste klavye var yaz yazabildiğin kadar

ben sadece bana da laf sokulmasına karşı lafımı soktum.kimse klavye için yazmıyor ve dedim de çocuklar gibi yazmanın da anlamı yok sadece orada oynamadığımızı hedefimiz aylar oncesinden 15 açılıncaya kadar 14t eglenmek olduğunu bilmeniz gerektiğini düşündüğümü söylemek istedim.

sizlerle herhangi bir sorunum yok olamazda olmazda zaten oyunu oyun tadında bırakmanın en güzeli olduğunu düşünenlerdenim.sadece laf sokmanıza kızdım ve cevap verdim yoksa okur güler geçerdim:)

ki şuan zaten gülüyorumdathumbup

size savaşınızda başarılar dilerim zevkini alabiliyorsanız ne mutlu size ben şahsım adına alamadığım için bıraktım.

arkadaş demişti ya tutunamama muhabbeti o haritaları da tutunup tutunmadığımı görsün diye ekledim yoksa zaten beni bilen bilir iyi geceler.

DeletedUser

Ziyaretçi

1.Bu lafta neden bukadar alındıgını bilmiyorum seninle azda olsa muhabbetimiz vardı sana söylemedigimin farkına varman gerekirdi demekki bir yaran var üstüne alınmışsın bu saatten sonra birşey diyemicem.
2.Hadi hesabı 2 ters 1 düz yap elime ver ama yapamazsan buda senin boş konuştugunu gösterir.
3.Gerçekten seninle ilgili hayal kırıklıgına ugradım.
4.Milletin savaş başlıgını daha fazla kirletmeye gerek yok.

hayal kırıklığı asıl bu sayfanın açılması benim ve ekibimin olmadığını biliyorsunuz ve kalan bebelerle savaşınızı ve matrağını yazıyorsunuz buraya.

sana saygım sonsuz ama seri devam eder lafını bana yazmana kızdım yoksa senle ne alıp veremediğim olsun gene muhabbetimi ederim ama haksızlığada tepkimi koyarım.

kişisel bir mesele yok ortada sadece yazdığına tepki o mesajım

DeletedUser

Ziyaretçi
moddan isteğim benim yorumlarımı bu sayfadan kaldırmasıdır lütfen.başarılar arkadaşlar zevk alıyorsanız en güzelide budur.

DeletedUser

Ziyaretçi
Pro Joe. başarı sizlerle olsun ki bilirim oyunculuğunuzu , fatihi de almışınız yanınıza hayırlısı olsun hakkınızda öz olarak devam ettiğniizi görüyorum yakın olmayı dilerdim , elpueblo ' dan selamlar :))

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Pro Joe. başarı sizlerle olsun ki bilirim oyunculuğunuzu , fatihi de almışınız yanınıza hayırlısı olsun hakkınızda öz olarak devam ettiğniizi görüyorum yakın olmayı dilerdim , elpueblo ' dan selamlar :))

Kemal abiye sende selam söyle abi teşekkürler tekrardan
w10 da neysek oyuz şimdide :)

DeletedUser

Ziyaretçi
tygn kimin işşiz boş olduğu belli kaç yaşındasın bilmiyorum ama git başka yerde zaman geçir . haritalar filan koymussun RSPAWN ın kalitesi ortadadır bizi gerçekten tanıyorsan w10 da neler yapmıs olduğumuzu da bilirdin. w14 te oynasanda oynamasanda sonun aynı olacaktı zaten. Bu sayfayı daha fazla kirletmezsen iyi olur.

DeletedUser37488

Ziyaretçi
tygn kimin işşiz boş olduğu belli kaç yaşındasın bilmiyorum ama git başka yerde zaman geçir . haritalar filan koymussun RSPAWN ın kalitesi ortadadır bizi gerçekten tanıyorsan w10 da neler yapmıs olduğumuzu da bilirdin. w14 te oynasanda oynamasanda sonun aynı olacaktı zaten. Bu sayfayı daha fazla kirletmezsen iyi olur.

tygn'ün kalitesi bellidir bilen bilir bilmeyen de zamanla öğrenir closedeyes

DeletedUser37661

Ziyaretçi
tygn'ün kalitesi bellidir bilen bilir bilmeyen de zamanla öğrenir closedeyes

Başka oyuncularda bu söylem işe yarar ama gerçekten şuan kimlere ne dediğinin farkında değilsin :)
tygn diye birinin biz hiç ilk 3 de görmedik ama respawnda şuan 2 adet abimiz ilk 3 de olan oyunculardır ki kaliteleri sorgulanmaz bile
Küseyra bıraktı oyunu kendiside w10 1.sidir
Sevgiler Saygılar sana

DeletedUser37488

Ziyaretçi
Başka oyuncularda bu söylem işe yarar ama gerçekten şuan kimlere ne dediğinin farkında değilsin :)
tygn diye birinin biz hiç ilk 3 de görmedik ama respawnda şuan 2 adet abimiz ilk 3 de olan oyunculardır ki kaliteleri sorgulanmaz bile
Sevgiler Saygılar sana

Kaliteli bir ekip olmanız bazı oyuncuları kalite konusunda eleştirme hakkını vermez closedeyes , konuyu saptırmaya da polemik yaratmaya gerek yok. Ben sizin ilk 3'e giren oyuncularınızı sormadım sadece kişilere yakışmayan yorumlar bunlar. Umarım güzel işler yapar zevk alırsınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bizde tygnun kaliteli olup olmadığını sormadık zaten sana farkettiysen.

DeletedUser36427

Ziyaretçi
hani bişey yazmıyım diyorum da durduramıyorum kendimi kaç misiniz kesildi falan yazmışsınız sizin kaç mis kesildi acaba :)) savunmanız kaldımı onu merak ediyorum herkez oyununa baksın burda ahkam kesmesin

DeletedUser

Ziyaretçi
yahu tek ve son sozumu soyluyorum azronun as oyuncuları size dalmıyor sizle uğraşmıyor sizden cok daha onemli ve her gun onlarca koy alıp kaybettiğimiz ve daha zevkli bir savaş var aşagıda istatistiklerden bakabilirsiniz.....

DeletedUser2113

Ziyaretçi
Sevgiler Saygılar sana

Bir oyuncunun kalitesini oyundaki sırasına göremi değerlendiriyorsun? :))
Sen yenisin galiba? :)).
Ufak bir hatırlatma bir zamanlar vadlec vardı sürekli 1. lik için kapışırdı nerde şimdi?
Oyuncunun kalitesini oyundaki sıralamasıyla ölçemezsin

DeletedUser38652

Ziyaretçi
hucum ile düşman olmanız sizin açınızdan tabiki zevkli ve iyidir:) en azından bi mazeretiniz var hucum bizi bitirdi dersiniz:))

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Bir oyuncunun kalitesini oyundaki sırasına göremi değerlendiriyorsun? :))
Sen yenisin galiba? :)).
Ufak bir hatırlatma bir zamanlar vadlec vardı sürekli 1. lik için kapışırdı nerde şimdi?
Oyuncunun kalitesini oyundaki sıralamasıyla ölçemezsin

hee yeniyim :D
Vadlec vardı muhabbetine girersen yine zararda çıkarsın
oyuncu kalitesi anlama mevzusuna girersen yine zararda çıkarsın
işin zor :D
Bu arada tekrar hatırlatıyım yeniyim :D

son olarak oyuncu profiline baktım birazda klanını inceledim pişman oldum başkası görse ayıplar bunla mı sohbet ediyorsun diye :D

DeletedUser2113

Ziyaretçi
Bak hala aynı hatayı yapıyorsun.Neyse oyunu bilmeyen belirli yaş altı insanlarla muhabbet etmeyeceğim.Lütfen biraz oyunu öğren.
Birazda neyin ne olduğunu sana ufak nasihat abisi
"Bu oyun dostlarla oynanır" buna ilaveten "Puan yanıltır asker bayıltır." gerçi sen yine anlamazsın ama neyse. :))