Prestige !

Mertkrdss

Baltacı
Sorun yok kral toplayın işte bizim için büyütüyorsunuz zaten şahsen ben rahatsız olmuyorum :D

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Görmediğiniz tanımadığınız biri hakkında yorum yaparken daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim
Adamlığımı görmek isterseniz onu bilemem tabii zevkler ve renkler saygı duyuyoruz

Gurursuz ne yaptığımızı öğrenebilir miyim?
500hesapla gelip multi mi açtık mesela?
Sayımız belli köyümüz belli?

Multi ekle köy yap Moda yaptınız bu işi
Foruma gelip biri yüzünüze vurunca kuyruğunuzu bacaklarınızın arasına alıp susuyorsunuz

En gururlu sen olmalısın
:)

Yapılan madem yanlış doğrusunu yapın insanlar sizi örnek alsın gurursuzsun diye bi itham da bulunmadım adam dediğinde gurur olur dedim üstüne alınıp renklendirip hemen bi rencide etmeye çalışıyor olman ne kadar gururlu bir insan olduğunun örneği

En gururlu ben değilim kesinlikle senin eline su dökmemiz mümkün ? Ama çok şükür gurur duyarım kendim ile

Eklentiler

• 9CA245F5-6D5A-4DF7-A116-CDE470863D10.jpeg
    9CA245F5-6D5A-4DF7-A116-CDE470863D10.jpeg
    123,6 KB · Görüntüleme: 27
hocam şu pro kai ile alıp veremediğin ne? nereye baksam iki lafından biri pro kai. nerde canını yaktı bu adam senin? yanlış anlama merakımdan soruyorum
İyi bir oyuncu baksana istatistik olmadan birinciliğe oynuyor. Tabii ki göz önünde olacak. Birazdan top25 koy alım istatistiklerini paylaşacağım. Sende seviyorsun sanırım o başlıkta konuşuruz. :)

StayCool

Okçu
İyi bir oyuncu baksana istatistik olmadan birinciliğe oynuyor. Tabii ki göz önünde olacak. Birazdan top25 koy alım istatistiklerini paylaşacağım. Sende seviyorsun sanırım o başlıkta konuşuruz. :)
Hiç bir klandan bu işi yapmayan yok o yüzden boş yere sen yapıyon ben yapıyorumun bi faydası yok :) bu multiyle sıralamaya girme işi torpille müdür olup en iyisi benim seçilmiş kişiyim demeye benziyor o yüzden çokta takılma bırak egolar tatmin olsun genel olarak yapan herkes için konuşuyorum klan farketmeksizin :)