premium yardım

• Konuyu başlatan DeletedUser1883
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1883

Ziyaretçi
arkadaşlar ben bugün 2 aylık premium aldım kredi kartından. ilk kez premium alma girişiminde bulundum. ingilizce yönlendirdiği için bir hayli zorlandım ödeme yapmakta sonunda yaptım fakat oyunumda premiumla ilgili hiç birşey yok sizce sorun neden kaynaklanıyordur? yardımcı olursanız sevinirim

DeletedUser1868

Ziyaretçi
alma işlemini yaptıgından eminsen, premium tab ında. kullan butonu var, oradan elindeki prem puanına göre alabileceği şeyler sıralı. oradan aktive etmen gerekiyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
premium menüsündeki kullan butonundan aktivve gerçekleştirebilirsiniz

DeletedUser1883

Ziyaretçi
alma işlemini gerçekleştirdiğimden eminim premium başlığının kullan bölümüne de girdim. yeterli puanın yok yazıyo acaba yabancı hesaba ödeme yaptığımız için gecikmeli açılma söz konusu olabilir mi ya da başka bişeyden mi?

DeletedUser1883

Ziyaretçi
hatta mailime gelen mesajı kopyala yapıştır yapıyorum ingilizce olduğu için pek bişey anlamadım ama doğrulandı gibi bişeyler diyo galiba

Transaction Confirmation
Please retain for your records
Thank you
Your transaction has been processed by WorldPay, on behalf of InnoGames GbR.

Transaction details:
Transaction for the value of: EUR4.90
Description: InnoGames GmbH
From: InnoGames GbR
Authorisation Date/Time: 09/Mar/2009 13:02:49
This is not a tax receipt.

Enquiries
This confirmation only indicates that your transaction has been processed successfully. It does not indicate that your order has been accepted. It is the responsibility of InnoGames GbR to confirm that your order has been accepted, and to deliver any goods or services you have ordered.

If you have any questions about your order, please email InnoGames GbR at: info@innogames.de, with the transaction details listed above.

Thank you for shopping with InnoGames GbR.

DeletedUser1868

Ziyaretçi
gecikme olmaması lazım. alma işleminde herşey yolunda gözükebilir ama eger kartın online alişverişe acık deilse hata vermeden parayı cekememiş olabilir. başka da bişey aklıma gelmiyor acıkcası

para ellerine geçmiş. logout et, bi daha gir, bi bakalım

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1883

Ziyaretçi
gecikme olmaması lazım. alma işleminde herşey yolunda gözükebilir ama eger kartın online alişverişe acık deilse hata vermeden parayı cekememiş olabilir. başka da bişey aklıma gelmiyor acıkcası

para ellerine geçmiş. logout et, bi daha gir, bi bakalım

yok kardeş önce satın almayı denedim o uyarı geldi "online alışverişe açık değil" diye. sonra açtırdım sonra sorunsuz bir şekilde işlem gerçekleşti şimdi tekrar satın al bölümüne giriyorum mesela, kredi kartını tıklayınca web sayfası görünemiyor diyo. gecikme olmaması lazım diyorsun o zaman adamlar benim premiumu açmayı unuttu heralde :) ya da başka bir sorun var bilen varsa yardımcı olsun arkadaşlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
kardeş sana bi şifre gelmesi gerekiyor mailine onu premıum başlığındaki kutulara girip onaylaman gerekiyor

DeletedUser

Ziyaretçi
az önce bende pre aldım ama,aynı arkadaşa olduğu gibi bende de aktivitasyon gerçekleşmedi.ödeme yapıldı.kredi kartımdan para alındı paypal tarafından.ama aktive etmek için Premium/kullan menüsüne girdiğimde puanımın olmadığını söylüyor...

DeletedUser1883

Ziyaretçi
az önce bende pre aldım ama,aynı arkadaşa olduğu gibi bende de aktivitasyon gerçekleşmedi.ödeme yapıldı.kredi kartımdan para alındı paypal tarafından.ama aktive etmek için Premium/kullan menüsüne girdiğimde puanımın olmadığını söylüyor...

bakın benim durumumda olan bir arkadaş daha. demek ki yalnız değilmişim :) bu arada şifre falan gelmedi mailime sadece onaylandı msjı geldi hem premium kısmında şifre kutucukları da yok puanınız yok yazıyor o kadar

DeletedUser

Ziyaretçi
bakın benim durumumda olan bir arkadaş daha. demek ki yalnız değilmişim :) bu arada şifre falan gelmedi mailime sadece onaylandı msjı geldi hem premium kısmında şifre kutucukları da yok puanınız yok yazıyor o kadar

şifre değilde aktivasyon kodu geldi bana.transaction id diye bişi.ama buradaki kodu oyun da giremiyorum sorun burada.puanın yok dio.

DeletedUser

Ziyaretçi
nası halloldu dostum.bi yazsan da bizde sebeplensek:)

DeletedUser6

Ziyaretçi
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla premium durumunu açıklayayım;

Buradan yaptığınız ödemler direkt ödeme sitemleriyle, premium puan olarak sizlere eklenir. Daha önceki ödemelerinizde aldığınız gibi bir pin veya kod girmeniz gerekmemektedir. Genelde aldığınız anda veya serverların durumuna göre en kısa sürede premium puanlarınız hesabınıza geçer.

Ama olduki geçmedi. Bazı zamanlarda böyle problemler olabilir. Böyle durumlarda öncelikle mailinize gelen ve Transaction details kısmında bulunan kısmı ticket sistemi ile oyun yöneticilerine, eğer buradan cevap alamıyor yada sorununuza çözüm bulamıyorsanız Innogames şirketine transfer mailinin içeriğiyle birlikte bir mail atarak çzöebilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.