Premium Sorunu

• Konuyu başlatan DeletedUser40750
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser40750

Ziyaretçi
Merhaba. Ben Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde TÜRK TARAFINDA kalmama rağmen premium almak istedigimde euro fiyat çıkıyor ve e-pin ile premium alamıyorum öyle bir seçenek yok.. Lütfen hesabımın TL ye geçmesini rica ediyorum. 1500 pre ye adamlar 70tl verirken ben euro üzeri alarak 120 130tl vermek istemiyorum. İlgili birinin ilgilenmesini istiyorum.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Oyundan destek sistemi ile iletişime geç dostum. Burada yardımcı olmazlar sana bu konu hakkında.

rascal125

Ağır Atlı
KKTC sadece bize göre Türk tarafı bütün dünyaya göre rumlarınmış gibi kıbrıs olarak adlandırılıyor. e haliyle innogames e göre de öyle... o yüzden bence bir şey yapamaz destek sistemi de sen yine de bi sor.

DeletedUser40750

Ziyaretçi
Benim internet sağlayıcım ttnet para birimim tl TR serveri yetkilileri bunu bilerek müdahale edemiyorsa beni illegal premium almaya itiyor demektir. Kim 1500 pre alabilecekken 800 pre almak ister ? Kendi paramızı vererek adil bir şekilde pre alamayacaksak oyunumu bırakalım. Bilgisayarımda başka bir hesap açıyorum Pre alma yeri TL e-pin yeri varda kendi hesabımda neden euro? Ben rum tarafına dahi geçemiyorken onların para biriminden alışveriş yapmak istemiyorum. Eğer değişmeyecekse bu ödeme şekli hesabımın silinmesini istiyorum

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Benim internet sağlayıcım ttnet para birimim tl TR serveri yetkilileri bunu bilerek müdahale edemiyorsa beni illegal premium almaya itiyor demektir. Kim 1500 pre alabilecekken 800 pre almak ister ? Kendi paramızı vererek adil bir şekilde pre alamayacaksak oyunumu bırakalım. Bilgisayarımda başka bir hesap açıyorum Pre alma yeri TL e-pin yeri varda kendi hesabımda neden euro? Ben rum tarafına dahi geçemiyorken onların para biriminden alışveriş yapmak istemiyorum. Eğer değişmeyecekse bu ödeme şekli hesabımın silinmesini istiyorum
Merhabalar sistem tarafından algılanan ülkeler vb.durumlar ülke yetkilileri tarafından değil direk şirket tarafından yapılmaktadır .Konuyla alakalı Destek Sistemimize bildirim oluşturmalısınız.Umarım bir hatadır ve düzeltim sağlanır.

DeletedUser40750

Ziyaretçi
destek sistemini dün geceden beri bekliyorum heralde çalışmıyor

DeletedUser67542

Ziyaretçi
1500 premium aldım para hesabımdan alındı fakat premium hesabıma geçmedi yardımcı olursanız sevinirim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.