Premium Piyasası

• Konuyu başlatan Deleted User - 5527508
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi piyasa çok bozuk.
Serverin ilk günü olabilir ama pazarda maden göremiyoruz 800 koyuyorlar tamama tıklayana kadar 300 e düşüyo 300 yazıyon tıklıyon maden bitmiş premiz var harcayamıyoruz yav :)

burdan pre kasacak arkadaşlara duyurulur hangi bölge olursa olsun gelin sağlam pre kasarsınız :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Bana dedi de kale alınacak adam değil hatta adam bile değil boşver :d

Daha önce ki mesajında aynı tepkiyi sen bana vermiştin.

Bu tepkini yanlış olduğunu sana söylemiştim , şimdi Napolyon2.0 arkadaşımıza da söylüyorum , birbirimizi kırıp incitmeye gerek yok burası ahkam kesilecek yer değil ki hiç birimiz de burada ahkam kesmek için bulunmuyoruz.

Oyun özelliklerin de herkes gibi ben de düşüncelerimi belirtmiştim , beni eleştiren çoğu oyuncunun da 61.Dünya'da aktif olarak oynadığını görüyorum .

Dostane tavsiyem aranızda bir gerilim varsa böyle atıp tutmak yerine forumda bir birinizi yok saymanız olacaktır.

İyi forumlar.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Daha önce ki mesajında aynı tepkiyi sen bana vermiştin.

Bu tepkini yanlış olduğunu sana söylemiştim , şimdi Napolyon2.0 arkadaşımıza da söylüyorum , birbirimizi kırıp incitmeye gerek yok burası ahkam kesilecek yer değil ki hiç birimiz de burada ahkam kesmek için bulunmuyoruz.

Oyun özelliklerin de herkes gibi ben de düşüncelerimi belirtmiştim , beni eleştiren çoğu oyuncunun da 61.Dünya'da aktif olarak oynadığını görüyorum .

Dostane tavsiyem aranızda bir gerilim varsa böyle atıp tutmak yerine forumda bir birinizi yok saymanız olacaktır.

İyi forumlar.
Çok haklısın bu sefer boş yapmıyorsun

KürGüy13.

Kılıç Ustası
60. dünya forumunda 58 in tartışmaları oluyodu, 61 forumunda da 60 ın tartışmaları mı olacak ?
@Napolyon2.0 kardeşim abilerin seni bu sahalardan almamış mıydı yasaklamadılar mı sana forumu ? İzin mi çıktı geri yanlış anlama soruyorum sadece

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Pazarda 10 hammaddeyi bile çekiyorlar ya nasıl bi psikopatsınız siz :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.