Premium değişimi

• Konuyu başlatan DeletedUser53817
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53817

Ziyaretçi
Yeni sistem ile premium verip hammadde alımlarımız çok zorlaştı. Her dakika pazarı takip etmek zorundayız ve hepimizin belli başlı bir hayatı var her zaman telefon veya pc başında zaman geçiremeyiz. Pazara ne zaman girsem stoklar boş. Dolduğunda bile stoklar boşaldı diyr hata alıyorum. Evet diğer oyuncularda benimle aynı şartlar altında yarışıyor ama dediğim gibi her dakika benim gibi takip edemeyen çok kişi var. Mesela günde 5000 hammmaddeden fazla ticaret yapılamaz tarzı bir kısıtlama gelse herkes eşit olsa çok iyi olur.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
aynen bak bu süper bir fikir. Yavaş yavaş bu limit artsa iyi olur. stoktaki olay gibi.

Böylelikle bu premium değişimindeki ana neden ; zaman harcayamayanların diğerlerine yetişebilmesi olayınıda karşılamış olur ayrıca üyeler arası uçurum biraz olsun azalır. ilk gün 4 k ikinci gün 5 k gibi gitse yavaş yavaş en azından 2. günün sabahında hafif atlı araştırmalarını profillerde görmeyiz

DeletedUser24418

Ziyaretçi
bence de mantıklı olur yani bu uygulama

benim aklımda başka bir şey var(öneri değil) yazarsam çok tepki çekerim :) onun için yazmıyorum

Durum
Konu yanıtlara kapalı.