Play to win

• Konuyu başlatan olaylar olaylar
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
baska klanlarin ismini calanlar ile müttefiklik ateskes gibi bir islem yapilmadikca varim murat.

DeletedUser21873

Ziyaretçi
oyunun başında kısa bi süre aranızda bulunmak isterim kabul ederseniz, bölge belli olunca mesaj yazarsanız özelden çok mutlu olurum sizin forumun havasını koklamak istiyorum .D

DeletedUser

Ziyaretçi
oyunun başında kısa bi süre aranızda bulunmak isterim kabul ederseniz, bölge belli olunca mesaj yazarsanız özelden çok mutlu olurum sizin forumun havasını koklamak istiyorum .D

Üstadım tabiki bekleriz seninlede aynı klanda bulunmuş olalım.:)

Ama kesin katılım ilerleyen günlerde iş yoğunluğuna göre belirgin olcak haberleşiriz.:)

DeletedUser

Ziyaretçi
World13'de aktif olmam ve dostlarımı getirememden dolayı world14'de klan kurmama kararı aldım.

İşlerin yoğunluğundan dolayı her hangi bir klanı yönetemem zaten ve bu sebeple yakın bi arkadaşım ile 5 gün felan geç başlayıp bölgede takılacağız ve duruma göre hareket edeceğiz.Bütün w14 camiasına duyrulur.:)

DeletedUser

Ziyaretçi
World13'de aktif olmam ve dostlarımı getirememden dolayı world14'de klan kurmama kararı aldım.

İşlerin yoğunluğundan dolayı her hangi bir klanı yönetemem zaten ve bu sebeple yakın bi arkadaşım ile 5 gün felan geç başlayıp bölgede takılacağız ve duruma göre hareket edeceğiz.Bütün w14 camiasına duyrulur.:)

vay babayin sarap canagina he mi...

DeletedUser2441

Ziyaretçi
olum murat :D 2-3 haziran da sınav var okadar not yolladık hala oyun derdindesin :D la bi git çalış olum gece gece Sövecem Saaa Himci troll

DeletedUser

Ziyaretçi
hahahaha arascım merak etme notların işe yarıyo günde iki saat ezberliyom:D

DeletedUser2441

Ziyaretçi
:D haha genel muhasebeyi verdim mi :D hatun arıycam nişan koycam :D troll bunlar boş işler :D

DeletedUser

Ziyaretçi
İş ve sosyal güvenlik dersini verdimmi benden kralı yok.:D

DeletedUser2441

Ziyaretçi
:D Finalde Akıcam :D reiz önüme kızlar oturdu 2 sınavdada konsantre olamadım hele biri yakayı paçayı aşmış :D bikaç soru atladım zaten troll

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Bende Lise 2 Muhasebe finansman okuyorumda bana Geçici Vergiyi Anlatabilir misin sayın Aras Bey :::D